Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany
Club Tihany Hotel TihanyClub Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

4Szolgáltatás

A Club Tihany Hotel legnépszerűbb csomagjai

Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd (min. 2 éj)
Club Tihany Hotel Tihany - Pünkösd - speciális előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - speciális előrefizetéssel
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

2021. október 20.családjával járt itt
Bungalóban voltunk. Tgas,nagy,fölszerelt de kint pókhlók ,falevél a kerti asztalnl és az előkertnl , poros függöny és pókhlók voltak bent is. Kd szintúgy fölújtandó. Teli volt óriás hangyval a fürdőszoba. Étel nem volt rossz de 3 nap alatt szinte ugyan az volt. Wellnessben is van mit újjtani de megfelelő volt .
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Idén májusban töltöttünk 3 éjszakát barátokkal.Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Csodálatos kilátás a Balatonra, közvetlen vízparti szállás. Kedves, segítőkész személyzet, nagyon finom ételek, tisztaság jellemzi a szállodát . Talán, még máskor is visszamegyünk.
2021. október 15.barátokkal járt itt
Baráti társasággal és felnőtt gyermekeinkkel töltöttünk itt 4 napot, nagyon jól éreztük magunkat. Szuper, hogy közvetlen a vízparton van a szálloda, csodás a kilátás a déli partra. A szoba elég tágas, kényelmes, viszont a polcos rakodóhelyet hiányoltam. Felár ellenében lehet tóra néző szobát is kérni, de nekünk ez nem volt elvárás.
Kedves Boglárka,
Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és részletesen megosztotta velünk tapasztalatait. Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk, és mind a szoba, mind az étkezések megfeleltek az elvárásaiknak. Szívből reméljük, hogy a jövőben visszatérnek még hozzánk! Üdvözlettel: Hotel Club Tihany
2021. október 25., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
Kiváló 2021. október 5.egyedül járt itt
Nagyon kellemes helyen helyezkedik el a szálloda, remek kilátással és személyzettel. A parkolás sajnos fizetős volt, de megfelelő áron. Kiválló volt a szoba(főképp a levendula termékek a fürdőszobában) étkezés, wellness részleg,viszont a tv és WiFi szolgáltatás minősége nagyon gyenge volt.
Kedves Tamás,
Szívből köszönjük a kiváló értékelést és a kedves szavakat. Nagy örömünkre szolgál, hogy nálunk töltött pihenése kellemes volt és mind a szobát, mind az étkezéseket és a wellness részleget kiválónak találta.
2021. október 6., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
Átlagos 2021. szeptember 29.a párjával járt itt
Szuperior szobát foglaltam, sajnos a foglaláskor nem lehet emeletet választani, így a helyszínen felárért kaptuk az 5. -en szobát az első helyett ahonnan már volt kilátás. Szoba felújított, az ágy osztott matrac ami szétcsúszik. A wellness szétszórva és siralmas nyitvatartási idő, gőz nem működött.
Kedves Róbert,
Hálásan köszönjük, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk szállodánkkal kapcsolatos tapasztalatait. Őszintén sajnáljuk, hogy szállodánk szolgáltatásai nem nyerték el a tetszésüket. Az említett problémákat mindenképpen továbbítjuk a vezetőség felé, annak érdekében, hogy javításra, fejlesztésre kerüljenek.
2021. szeptember 30., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
Kiváló 2021. szeptember 26.a párjával járt itt
Egy két éjszakás 'nyaralást' -pihenést töltöttünk el feleségemmel a Klub Hotel Tihanyban, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, a szoba jó, tisztaság kiváló. Étterem ragyogó, hangulatos, ételek nagyon finomak, (még a vacsoránál cigány zene is volt).
Kedves Steiner József,
Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és értékelte szállodánkat. Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan meg vannak elégedve szolgáltatásainkkal és jól érezték magukat nálunk. Továbbá köszönjük, hogy külön kiemelte értékelése során szállodánk kiváló tisztaságát és a finom ételeket.
2021. szeptember 27., Hotel Club Tihany, Club Tihany Hotel
2021. június 14.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk a Club Tihanyban a családdal. A szálloda elhelyezkedése szuper, saját parttal,játszótérrel. Tartózkodásunk alatt még nem volt túl meleg a Balaton, ezért a szálloda wellness részlegét vettük igénybe, ami tiszta volt,de nem túl nagy. A szauna is lehetne egy kicsit nagyobb,sorba kellett állni.
Club Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - SzobákClub Tihany Hotel Tihany - Medence/kertClub Tihany Hotel Tihany - Környék
2020. november 3.a párjával járt itt
A szép környezetben található hotelnek nagyon jó a wellness része,bár csak az egyik szauna működött. A szobához tartozó fürdő felújításra szorul. A vacsora kínálat bőséges és ízletesek az ételek.
Kiváló 2020. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Csendes,nyugodt környezet! Az ételek megfelelő! Ebédelni külső éttermekben volt lehetőségünk. Személyzet udvarias,segítőkész! Kényelmes,klímás szobák! Kissé pókos kívül-belül! Nem luxus tisztaság van,de azért tiszta! Tiszta part! A felnőtt vendégek egyáltalán nem toleránsak a gyermekekkel,ez volt inkább a gáz!
2020. szeptember 13.a párjával járt itt
Szeptemberben kerestükfel a szállodát,szép őszi idő volt! A part közelsége nagy előnye az amúgy négy csillagtól igen messze lévő szállodának! A szobák nagyon elavultak,megrekedtek a 80as években! Az ételek gusztusosak és ízletesek voltak reggel és este is! A wellnes is jó mivel nem mindig alkalmas a 120cmes tó a fürdésre! Tisztaság megfelelő!
Club Tihany Hotel Tihany - Külső képClub Tihany Hotel Tihany - Környék
Club Tihany Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyRév utca 3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem