Club Tihany Hotel Tihany ★★★★

Club Tihany Hotel Tihany értékelése:

1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül
21. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Club Tihany Hotel Tihany bemutatkozása

Budapesttől 120 kilométerre, a tihanyi félsziget csúcsán, természetvédelmi területekkel körbe ölelt 13 hektáros ősparkban, közvetlenül a vízparton fekszik a Hotel Club Tihany. A szálloda ideális választás lehet a nyaralni vágyók és szabadságukat aktívan eltölteni szándékozó vendégek számára.

Club Tihany Hotel Tihany képei

Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany vélemények

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 1.
A szuperior szoba szerintük azért szuperior, mert van légkondi,és erkély tartozik a szobához, balatoni kilátással. Ezer éves bútorok, kopott szőnyeg, koszos árnyékoló az erkélyen. A fürdőszoba egyhangú fehér, vízköves csapok, repedések a mosdón. Fürdőköpenyért kaució szükséges, fizetős az udvari parkoló, de nem figyelnek az autóra.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 16.
Maga a szálloda gyengén középkategóriás minden szempontból, arra jó, hogy az ember aludjon valahol, miközben élvezi a Balatont a természetet. A "wellness" részleg felejthető, a félpanziós ellátásban lehetne több változatosság. Osztrák-német fogászat-turisták kedvelt helye. A strandja viszont szép nagy, de nem kellően karbantartott. Nincs rendes fűtés és légkondi.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 26.
szeptember elsejen voltunk parommal es baratjainkal harom napot toltottunk el nagyon jol ereztuk magunkat tudtunk furodni a balaton vizeben etelekkel maximalisan megvoltunk elegedve tisztasag mindehol welnesz reszleg is jo meglatogattuk a tihanyi apatsagot nagyokat setaltunk barataink nagyon koszontek,hogy elvittuk oket mivel mi szlovakiabol voltunk

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 14.
Szolgáltatást most nem igényeltem . Nagyon teszt a körülötte levő park és hogy közvetlen a Balaton partján helyezkedik el .Jó megoldásnak tartom ,hogy parkolóból közvetlen túra útvonalak vannak legközelebb igénybe fogjuk venni.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
Hiányoltunk az előszobából pár akasztót, esetleg egy fogast a vizes fürdő köntösöknek .A welness részleg nagyon jó különösen az élmény medence .Jól éreztük magunkat.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
2019. szeptemberében, 3 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelbe, és teljes megelégedéssel távoztunk.A wellness és a saját strand minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízvilága kiváló!A szoba tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes.Ár-érték arányban megfelelő, jövőre újra megyünk családdal!Másoknak is szívből ajánljuk!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Az egész szálloda megragadt a 80' évek szintjén. A szoba berendezése, fürdőszoba lelakva, ráférne egy felújítás. A wellness részleg nagyon jó, a szálloda elhelyezkedés csodás. Az étkeztetés változó, hol finomak voltak a fogások, hol ehetetlelen volt az étel. Úgy vettük észre, hogy ha német túristák is vannak nagyobb számban a szállodában, akkor javul az ételek minősége.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
A szállás egy gyönyörű ősparkban van, sokat sétáltunk a kiépített járdákon. A wellness nagyon kellemes, mindenféle élményelemet megtalálni. Amit kiemelnék az a konyha! Nagyon változatos és nagyon finom volt!

Értékelt: 2019. szeptember 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már másodszor voltunk a Club Tihanyban. Most is, mint először nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes séták a parton, finom ételek, még fürödni is tudtunk a Balatonban szeptember elején. Aki pihenésre vágyik annak jó szívvel ajánlom!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Évek óta vesszük igénybe a hotel szolgáltatásait és minden alkalommal ugyanolyan elégedettek vagyunk az összes felsorolt szolgáltatással, amit a fenti pontozással elismertünk.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness eszközök használattal, saját strand és nyugágy használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.14. - 2020.05.29.
Tihany
4 nap/3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, felnőtt és gyermek sport animációs programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 37.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, éjféli büfével, sztár fellépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2020.05.28. - 2020.06.01.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.225.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, "Happy Hour" kedvezményes italfogyasztással, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.01.05.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna-sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
Napsugár Apartmanház
Érvényes: 2020.01.06-ig
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 22.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 13.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.03-ig
Tihany
3-7 éjszaka 14.571,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.06.13. - 2020.06.25.

Szállodák Tihany környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

TihanyX