Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

Kiváló 2022. július 29.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely,gyors kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek pedig nagyon finomak.
Csak ajánlani tudom.
Gyenge 2021. szeptember 13.a párjával járt itt
2021. 09. 08-án jártunk a halászcsárdában
Nagy reményekkel tettünk meg 110 km-t. Vegyes halászlét fogyasztottunk és rántott harcsafilét vegyes körettel. A halászlé ízetlen halleves volt, ez nem halászlé. A rántott harcsafiléről: nem tudtam,hogy mit fogyasztok,mert a panírban keresni kellett a halat.
Kiváló 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Hangulatos étterem. Halételekből kimondottan bőséges választék, elfogadható árakon. Az általunk rendelt fogások mindegyike finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás gyors, udvarias.
2019. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A büfénél várakoztunk, mert az étteremben telt ház volt. Viszonylag gyorsan, rugalmasan kezelték a helyzetet. Az ételek íze, tálasa messze elmaradt az elvárhatónál. Frissen sült halféleségeket fogyasztottunk, (a panírban keresni kellett az érdemi falatokat), a vegyes köret külön említést nem érdemel.
Nagyon hiányzott a "csárda" jelleg.
Eddig kedvező élményeink voltak, ez most lerombolódott.
2019. július 20.a párjával járt itt
Már több ízben jártunk a Tiszánál, de Tiszacsegén még nem. Már a kompozás élmény volt a "híres" komppal. Egyenesen a Halászcsárdába mentünk egy kávéra és, hogy a másnapi ebédre tervezett halászléről tájékozódjunk. Sajnos az 1 millió szúnyog miatt a zárt teraszrészen tudtunk helyet foglalni.
Átlagos 2019. május 11.a párjával járt itt
Halászlét többször ettem már ebben az étteremben, az mindig nagyon finom, bőséges. A többi ételről, már nincs ilyen jó véleményem. A roston, készült süllő, olajos, ízetlen. Próbálkoztam a harcsa gyrossal, a sült krumpli olajos volt ,a hús száraz, az adag egy nőnek éppen elég. Legutóbb vaslapon sült harcsát(afrikai) ettem, párolt rizzsel.
2019. március 24.barátokkal járt itt
Barátnőmmel Újszentmargitáról hazafelé tértünk be. Eredetileg halászlét mentünk enni. Ez meg is volt, de nem sima halászlé formájában, hanem korhely halászlevet. Nagyon forrón hozták ki, így amíg meglátogattuk a mosdót, pont ehető hőmérsékletűre hűlt le. Mindkettőnknek nagyon ízlett. Kellemes, selymes ízvilág nagy haldarabokkal.
Gyenge 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
Nagy reményekkel indultunk ide de sajnos borzasztóan csalódtunk. . . kb 10 ember volt rajtunk kívül a csárdában és így 25 perc volt az italok kiérkezése. ez ételek már jobban jöttek de kár volt . halászlé kritikán aluli ennyire rosszat szerintem még sehol nem ettem. az előételek főételek aránylag jók voltak csak az a gagyi fagyasztott krumpli ne lett volna.
Kiváló 2018. október 5.barátokkal járt itt
Lányommal és barátnőmmel voltunk. Annak ellenére mentem,hogy a hal ételekért nem vagyok túlzottan oda. Utólag nagyon bántam volna ha kihagyom. A halászlé nagyon finom volt,és bőséges a kenyér hozzá friss és ropogós. A desszert isteni volt bár ,,túlvállaltuk" magunkat mert az is ,,emberes" adag volt, A sör és az üdítők megfelelő hőmérsékletűek voltak, az elvitelre csomagolt leves stabil műanyag dobozban volt.
Kiváló 2018. szeptember 22.családjával járt itt
Tiszacsege ezzel került be az országos médiába,no meg azzal,hogy a király is idejár halászlét enni. Szombat van,szokásos családi ebéd,kivételesen ráérünk,nézzük meg, hogy van Jani. Autózunk 58 kilométert,majd viszonylag kényelmesen parkolunk. Második nekifutásra,mert asztalfoglalás csak fél egyig van,a multkor ez nem jött össze,most igen.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Egyéb