Hableány Hotel étterme Tiszafüred

Hableány Hotel étterme Tiszafüred
Hableány Hotel étterme TiszafüredHableány Hotel étterme Tiszafüred
Hableány Hotel étterme TiszafüredHableány Hotel étterme Tiszafüred

Hableány Hotel étterme Tiszafüred bemutatkozása

Egész évben nyitva tartó éttermünkben a helyi specialitások mellett számtalan ételkülönlegességet fogyaszthat.
Az ízletes ételek előtt és után bőséges italválasztékot kínálunk.
Előrendelésre az étlapon nem szereplő ételeket is elkészítjük vendégeinknek.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hableány Hotel étterme Tiszafüred vélemények

Kiváló 2023. július 12., csoporttal járt itt
Az étterem tiszta és rendezett. A kiszolgálás megfelelő bár picit lassú. Ennek oka valószínűleg az hogy kevés a személyzet. Persze azt is tudni kell hogy mi csoporttal voltunk 23 fő és talán ennek is betudható az hogy sokat kellett várnunk mire mindenki megkapta azt amit kért. Az ételek árérték arányban jók és nagyon finomak.
Hableány Hotel étterme Tiszafüred - EgyébHableány Hotel étterme Tiszafüred - Egyéb
2022. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Családdal ültünk be ebédelni. A teraszon egyetlen szabad asztal volt, azt le is stoppoltuk gyorsan.
A kiszolgálás kicsit lassú, és már az italoknál belekeveredett a pincér, de megoldottuk.
Az ételadagok óriásiak, ízletesek. Mindannyian jól laktunk, még a fél adag is sok volt a gyereknek.
Inkább türelmes embereknek ajánlom, de az ízvilág nekünk tetszett.
Hableány Hotel étterme Tiszafüred - Étel/ital
Szörnyű 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Házigazdánk ajánlása alapján kerestük fel "törzshelyét", aki volt szíves részünkre asztalt is foglalni. A kezdet is pozitív volt, mert 4 fő helyett csak 3 szék várt minket, de ezt a pincér gyorsan orvosolta. A másik "foglalt" asztaltól vett el egy széket. Az erős kezdés után jött a visszaesés, mivel a pincér egész egyszerűen 25 percig eltűnt.
Kiváló 2017. augusztus 25.családjával járt itt
Barátaink már többször is jártak itt. ők ajánlották a halászlé megkóstolását. Férjem és sógorom már számtalan helyen "zsűrizték" a halászlét. ezért kíváncsiak voltunk. Nem csalódtunk. nagyon de nagyon finom volt. Rendelésünkben szerepelt a "hableány" tál. mely szintén kitűnő és nagyon friss volt.
Ezüst fokozatú értékelő
2016. április 24.a párjával járt itt
Két este vacsoráztunk itt. Előételnek tatárt beafsteak-et rendeltünk, de a meleg pirítós kihűlt mire kihozták, szerencsére kellemes volt. A halászlé harcsából hibátlan volt. Sajnos a sör kínálat nem volt bőséges, és a citromos limonádéval is akadt probléma. Nagy lehetőséget nem használnak ki, a friss hal alapanyagot.
2015. július 15.a párjával járt itt
Debrecenbe utaztunk férjemmel, hazafelé úton terveztünk egy jó ebédet Tiszafüreden. Előzőleg az internet segitségével sorra vettük a lehetőségeket, a sok pozitiv vélemény hatására esett a választásunk a Hableány éttermére. Megtaláltuk a hotelt, s valamilyen oknál fogva a teraszon választottunk egy teritő nélküli asztalt,szép kilátással a Tiszára.
Kiváló 2015. május 19.a párjával járt itt
10 évvel ezelőtt, amikor a Fehér Amúrban akartunk megállni és ebédelni, de teltház volt, nem tudtunk leülni és már többen várakoztak elhatároztuk keresünk másik helyet, eljutottunk Tiszaörvénybe, egy kis meseszerű helyre a Szabics kikötő mellé. Itt találtunk rá erre az étteremre, nem bántuk meg!
Kiváló 2014. október 24.családjával járt itt
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a pincérünk végig figyelmesen szolgált ki bennünket. Az ételek hamar elkészültek,pedig szinte minden asztalnál ebédeltek.
Halból készült ételeket fogyasztottunk,mind kiváló volt. A mennyiséggel és a minőséggel is elégedettek voltunk.
A környezet csodálatos lehet nyáron,most nagyon rossz idő volt.
Mindenkinek ajánlom ezt az éttermet!
2014. szeptember 20.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom Tiszaörvényben a Hableány éttermet. A teraszról látszik a Tisza,igen hangulatos a hely. A kiszolgálás szuper, a pincérek kedvesek. Kifejezetten ajánlom a halászlét harcsából a legfinomabb. Friss,bőséges,ropogós kenyérkével isteni és az ára baráti.
Hableány Hotel étterme Tiszafüred - Étel/italHableány Hotel étterme Tiszafüred - Külső képHableány Hotel étterme Tiszafüred - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt a családdal, illetve a párommal is. Az eljegyzési vacsoránk is itt volt a családdal. A Tisza-parton van, vagyis evés után a séta kötelező, ha az időjárás is megengedi. Az ételek nagyon finomak, van választék is. A kiszolgálás nagyon jó, a pincérek kedvesek és segítőkészek.
Hableány Hotel étterme Tiszafüred a térképen
5358 Tiszafüred Hunyadi út 2.
• légkondícionált helyiség • akadálymentes • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi