Öreg Halász Étterem Tiszafüred

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Öreg Halász Étterem Tiszafüred vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 3.a párjával járt itt
Birkapörköltet kerestem, csupán ezért tértünk be. Éééés, volt nekik! Nem is akármilyen! Nagyon ízletes, házias és nagy adagot adtak. A párom a napi ajánlatot próbálta ki: süllő citromfűmártással - jó választás lett, az is finom volt. Az adagok bőségesek, az ízek kitűnőek, a kiszolgálás udvarias.
Kiváló 2018. március 7.a párjával járt itt
Először egy osztálytalálkozó kapcsán ültünk be ide. Megláttam a sztrapacskát az étlapon, nem hagyhattam ki, és nem csalódtam. Kaprosan, juhtúrósan, pörcösen, tejfölösen, eszméletlenül finoman. Legközelebb Egerből hazafelé ugrottunk be. A sztrapacska volt megint a cél, de az étlapot látva kiegészült egy harcsapaprikással.
Öreg Halász Étterem Tiszafüred - Étel/ital