Patkós Csárda Tiszafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Patkós Csárda Tiszafüred vélemények

Gyenge 2023. augusztus 19.barátokkal járt itt
Cigánypecsenyét kértünk. Kaptunk helyette egy ízetlen pörköltszerű szószban néhány ,darabjaira hullott ,párolt karaj szeletkét,ami ugyanolyan ízetlen volt ,mint a szósz. Hozzá egy kisebb hagymadarab,amit gondolom karamellizálni akartak - sikertelenül. Ugyanilyen volt a "kakastaréj",még üvegesre sem sikerült megsütni.
Kiváló 2023. június 30.a párjával járt itt
Már voltunk ebben a hangulatos , halász csárdában, de most újra erre kanyarodtunk. Most sem bántuk meg- egy őrá alatt nagyon finom ételeket kaptunk ebédre. Rendeltünk nagyon finom halászlevet, lebbencset, és rántott halat , petrezselymes krumplival. Minden nagyon házias étel volt. Az étlapon sok minden szerepel, nagyon sok mindenből lehet választani. Ajánlom.
Kiváló 2023. február 16.családjával járt itt
Egyik vasárnap elindultunk! Megnéztük a Hortobágyi Állatkórházat, a Vásárteret. Utána irány Tiszafüred. A Patkós Csárda volt az úti cél, mivel hallottunk már róla. Elég nagy tömeg fogadott bennünket, más is hasonlóan gondolkodott, mint mi: menjünk egy jó helyre ebédelni.
Kiváló 2022. május 26.családjával járt itt
Hosszu idő után jövünk étterembe,de szülőfalunk látogatásakor kötelező program a Patkós. Sok minden változott. Az új teraszon ülünk le 13. 18 perckor. Munkanap van. Néhány vendég lézeng. Emberünk azonnal étlapot hoz. Étlap megváltozott,kisebb de áttekinthető. A specialitásokkal együtt 13 féle leves van! Ez komoly éttermekben sincs!
Patkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - EgyébPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étlap/itallapPatkós Csárda Tiszafüred - Étlap/itallapPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Étlap/itallapPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Étlap/itallapPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - BelsőPatkós Csárda Tiszafüred - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 24.a párjával járt itt
Szinte az utolsó pillanatban estünk be, ennek ellenére kedvesen fogadtak minket. Személy szerint nem szeretem a csárdákat, de a Patkós Csárda közel került a szívemhez. Az adagok nem csak hatalmasak voltak, hanem rendkívül finom ízekkel is rendelkeztek! Még másnap is jóízűen falatoztuk a becsomagolt maradékot. :)
Patkós Csárda Tiszafüred - Étel/ital
Szörnyű 2021. augusztus 20.barátokkal járt itt
A rántott harcsa pangazius harcsából volt,lelombozó.A halászlé rendben volt.A kiszolgálás és a gyors elkészítés is rendben volt.A környék egy falusi filing aki szereti annak biztos jó.
Kiváló 2021. augusztus 13.családjával járt itt
Minden tekintetben csodálatos! Gratulálunk a 300 éves évfordulóhoz. A csárda tulajdonosa és személyzete csodálatos. Ilyen kedves embereket, finom ételeket az ország kevés helyén találhatunk. 15 éve járunk ide, de még sohasem csalódtunk!
További sok sikert az utódoknak is. Pogány család. Eger.
Kiváló 2021. július 31.a párjával járt itt
Barátságos, kulturált étterem, ahol a személyzet rendkívül kedves, figyelmes, a vendégért vannak. Az étel minősége kifogástalan, az árak elérhetők. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2021. július 20.a párjával járt itt
Annak reményében mentünk a Tiszához, hogy a híres Tiszavirágzást láthassuk. Azt sajnos nem sikerült, de a csárdába egy jót enni igen. Jó volt, hogy kint ülhettünk le a kerthelységben, a melegben kellemesen járt a levegő. Persze, ha Patkós csárda akkor birka pörkölt és rántott ponty, már nem első ízben. Jó hideg alkohol mentes sörrel.
Patkós Csárda Tiszafüred - Étlap/itallapPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Külső képPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/italPatkós Csárda Tiszafüred - Étel/ital
2020. október 10.a párjával járt itt
Kirándulásunk a Tisza tó környékén egy ebédel folytatódott, könnyen megtalálható Patkos csárdánál. Felszólítás a csárda előtt Egyek-. 5 km. . jól mutat a jelző tábla az út mellett. . Meg egy nagy bogrács-a mi mindent kifejez. . Nem halászlevet választottuk . Gyors , udvarias kiszolgálás-e gy óra alatt meg ebédeltünk.