Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske

4,9
a 7 tiszakécskei étterem közül
étterem, vendéglő
Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske
Tisza-parti Fazekas Vendéglő TiszakécskeTisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske vélemények

Kiváló 2023. július 29.gyerekekkel járt itt
Tisza - parti utónyaralás keretében tértünk be a vendéglátóipari egységbe. Mindjárt egy készséges fiatalember vett minket a szárnyai alá, és nyertünk elhelyezést a népszerű vendéglőben. Kajszibarack pálinka, sör, rozé fröccs gondoskodott gyomraink előkészítéséről, majd nejem egy hatalmas, állítólag fogas, de gyanúnk és a jószág mérete alapján inkább egy Ichtiosaurus - szal nézett szembe a tányérján.
Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 22.gyerekekkel járt itt
Kellemes, kulturált hely. Az ár elfogadható, az étel rendben volt. Mindannyian rántott sajtot ettünk, szóval több ételről nem tudok nyilatkozni, de ez jó volt és ami meglepett, hogy pillanatok alatt megkaptuk. A tisztaság kiváló, a mosdó illatos és tiszta. A fecskékre nagyon vigyáznak, a mennyezeten több fészek is van, de profin megoldva, hogy ne zavarja a vendégeket.
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
15 év után látogattunk el ismét Tiszakécskére. Nagy örömünkre szolgált, hogy sz étterem nem vesztett a színvonalából. Ennyi év után sem romlott az ételek minősége és mennyisége, házias ízek fogadják az arra betérőket.Kiváló és ízletesek az ételek. Gyors a kiszolgálás. Hatalmas adagokat kaptunk.
Tisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske - Étel/italTisza-parti Fazekas Vendéglő Tiszakécske - Étel/ital
Kiváló 2017. június 29.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek finomak az etelek.
Udvarias a kiszolgalas. Csodas a kornyek is.
Mit is irhatnek meg mindenkinek ajanlom.
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, az üdülőterületen, közel a Tisza parthoz, de mégsem egy parti büfé, hanem étterem. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás, rugalmasság, megfelelő kínálat, finom ételek. Talán a desszert kínálat lehetne szélesebb, de pl: szezonon kívül is megoldották a sétáló fagyikelyhet :) Évről évre visszatérő vendégek vagyunk és leszünk is.
Kiváló 2016. január 1.családjával járt itt
Isteni ételek,kedves személyzet,akik gondolnak az állatbarátokra,jók az italok,mindenben megfelelő választék a mi igényeinknek. Személyzet a második vacsora után már ismerősként üdvözölt,megjegyezték melyik helyet szeretjük,mit iszunk,sőt lefoglalták asztalunkat. Nem csalódtunk egyik alkalommal sem pedig tíz alkalommal vacsoráztunk a Tisza parti vendéglőben.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Remek és bőséges kínálat, igazi magyaros ízek (mi ezeket kóstoltuk). Megfizethető árak, pazar környezet. Nyáron önkiszolgáló lehet, de előszezonban a felszolgálás első osztályú volt. Igazi nyaralű-hangulat, van, aki csak egy tölcsér (nagyon ínycsiklandó) fagyira áhítozott, de a gyerekeseknek is volt jászósarok, a falakon helyi sepcialitások.