Tisza-parti Gyógy-és Élményfürdő Önkiszolgáló Étterem Tiszakécske

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Tisza-parti Gyógy-és Élményfürdő Önkiszolgáló Étterem Tiszakécske vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 11.a párjával járt itt
Kíváncsian vártam milyen lesz az Éva mama konyhája, mert jókat olvastam róla! ? Hát nem éppen így gondoltam el. Pünkösd után nem volt az étlapon a várva várt rántott máj. Ezért választottunk mást, rántott harcsát sült krumplival. A hal langyos, állott, a krumpli majdnem hideg volt, éppen csak ehető minőségben, de jónak éppen nem volt mondható, kettőnknek egy-egy üdítővel mindez potom 7.
Kiváló 2021. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Az önkiszolgáló étterem és a hozzá tartozó egységek ( lángosos, gyros-os) új és szép külsőt kaptak. Most Éva mama házias konyhája névre hallgat az étterem. Kiszolgálás is megfelelő, gyors. Az ételek izletesek voltak, átlag strandos önkiszolgáló éttermi színvonal felett. Kiemelem a rántott cukkinit, friss olajban, ropogós panírral sütve, jobbat én sem sütök.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1043 feltöltött kép
2021. június 12.családjával járt itt
A gyógyfürdőben járva ebédet az önkiszolgálóban ettünk. Meglepetésünkre 13 óra lévén alig voltak ebédelők, igy nem kellett sorba állnunk.
A menű nagyon jó volt. Tojásleves,úgy ahogy még soha nem ettem.
Tele volt zöldségekkel még kelbimbó is volt benne. Nagyon ízlett.
A főfogás milánói makaróni, majd desszertnek 2 db palacsinta.
Sajnos képet nem készitettem, pedig jókora adagot adtak.
Átlagos 2018. július 24.családjával járt itt
A tiszakécskei fürdőben a helyi étkezési lehetőségek közül legtöbben az önkiszolgáló éttermet választják, így ebédidőben sokat kell sorba állni. Ülőhely viszont van bőven.
A választék átlagos,hagyományos strandos: levesek, pörköltek, sültek, palacsinta. A kiszolgálók gyorsan dolgoznak, rajtuk nem múlik.
Ár/érték arányban és ízvilágában is elfogadhatónak tartom.