Scarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Scarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros vélemények

Kiváló 2017. október 9. járt itt
Valóban alig lehet megtalálni hiszen teljesen besimul a sorházba melyben elhelyezkedik és ahogy a képen is látszik csak egy kisebb névtábla van a falon és az sincs kiírva, hogy étterem! Egyébként a katolikus templomnál található meg az út (körforgalom) másik oldalán! Nagy vendégforgalmat forgalmat tapasztaltam ezen a helyen.
Scarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros - BelsőScarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros - BelsőScarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros - Étel/italScarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros - Étel/italScarpa Étterem & Pizzéria Tiszaújváros - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 18.barátokkal járt itt
Két barátommal próbáltuk ki a helyet.
Elvileg étterem, gyakorlatilag pizzázó, mivel az étlap 90%-a csak pizzából áll.
A kiszolgálás gyors és kedves.
Az étterem nagyon divatos és modern, vannak kis zugok, ahová be tudsz ülni és senki sem zavar a jövés menéssel.
A falba és a padlóba neoncsövek vannak beépítve, ami hangulatossá teszi a helyet.
Az árak átlagosak, a pizza finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 18., üzleti partnerrel járt itt
Étterem és pizzéria van a nevében, de azért pizzából kétszer, háromszor több van, mint normál ételből. Ezért első alkalommal pizzát próbáltam, ami ízlett. A szegényes választék egyébként talán annak tudható be, hogy nem túl régóta vannak nyitva. Talán majd később nagyobb lesz. A kiszolgálás kedves, udvarias.