Sziget Csárda Tiszaújváros

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Sziget Csárda Tiszaújváros vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2023. április 23.a párjával járt itt
A szokásos évi látogatásunkat tettük meg a csárdában.
A jól bevált harcsa halászlé és túrós csusza volt a rendelésünk.
A megszokott ízeket és minőséget kaptuk, bár nekünk továbbra is kevés volt a túró a csúszán.
A tulajdonos és a személyzet kedvesek voltak, szeretjük a hely hangulatát is.
Sziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - EgyébSziget Csárda Tiszaújváros - Étel/italSziget Csárda Tiszaújváros - BelsőSziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
2021. november 21.a párjával járt itt
Továbbra is Itt főzik az országban az egyik legjobb harcsa halászlét, amiben még sohasem csalódtunk! A túrós csusza az most nem volt annyira túrós és tejfölös, mint szokott lenni. Az adagok olyannyira bőségesek, hogy már csak 1 adagot kérünk ketté tálalva, mert nem bírjuk megenni.
Gyenge 2020. június 28.a párjával járt itt
A végig gyenge értékelés lehet nem állja meg a helyét, mert részünkről fogyasztás nem volt. ennek ellenére úgy döntöttem, hogy még is leírom amit nem rég itt tapasztaltam. A Szamos vidékén voltunk több napos kiránduláson. Haza felé utunkon megálltunk a csárdánál, hogy meg ebédeljünk.
Sziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
Gyenge 2019. november 25.a párjával járt itt
Nyíregyházáról hazafelé egy jó halászlé érdekében tértünk be az étterembe. Korábban már többször jártunk itt, de azóta az árak a duplájára emelkedtek. Az egyszerű árképzés 4000 Ft egy halászléért rántott ponty 4000 plusz köret 500 plusz tatár 500. Korábban volt ajándék deszert mákosguba, bár a tálat láttuk, de senki nem kínálta ma fel ezt a lehetőséget.
Átlagos 2019. június 1.gyerekekkel járt itt
Négyen tértünk be ebédelni, ketten rántott sajtot ettünk vegyes körettel (natúr rizs, és mirelit sült krumpli, mindkettő kevés), a harmadik étel az csárdás pecsenye volt petrezselymes burgonyával( petrezselyem nélkül), a negyedik étel süllő szelet rántva sült burgonyával (ez is mirelit krumpli volt). A 2 tartár mártás 500.
Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
Rendkívűl érdekes, szinte Múzeumi a milliő. A termek a népművészet, vadászat, halászat stb. relikviákkal vannak díszítve, észrevétlenül telik az idő az ételekre várva. A konyha kíváló, gratulálunk a szakácsok tudásának. Szerintünk az ország legfínobabb harcsa korhely halászlevét itt főzik.
2018. március 18.a párjával járt itt
2018 februárjában tértünk be ebédelni. Olcsónak nem mondanám a helyet, viszont az ételek minősége kifogástalan volt, igazi magyaros étterem. A húslevesben minden benne volt, nem kockalevest ettünk, az adagok hatalmasak, meg sem bírtuk enni. Fűszeres, szaftos étkek. A személyzet és a kiszolgálás udvarias, jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Sajnos későn értünk ide így már fogyasztani nem tudtunk. Állítólag 19 óráig volt azon a vasárnap nyitva az étterem mi 19/30-kor érkeztünk. Vagy 15 éve én már jártam itt a barátaimmal akkor nagyon tetszett a hely azért akartam a családdal ide jönni vacsorázni.
Sziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső képSziget Csárda Tiszaújváros - Külső kép
Átlagos 2017. március 18.a párjával járt itt
A napokban jártunk a párommal az étteremben, nagyon jókat hallottunk az ismerőseinktől róla. A környezet és a berendezés ízléses, szép, a kiszolgálás gyors és udvarias. Mindezek után azért csak átlagos az értékelésem, mert a rendelt harcsa halászlé és a korhely halászlé szinte ehetetlenül sós volt!
2017. január 16.a párjával járt itt
Utazásainkat az Északi-Középhegységbe úgy igazítjuk, hogy ebédelni be tudjunk térni a Sziget Csárdába. A halászlében még sohasem csalódtunk, rendszeresen ezt fogyasztjuk. Ünnepekkor, grátisz - a tulajdonos hölgy saját készítésű, házias süteményeivel kínálnak meg. Olcsónak éppen nem mondható a hely, de mindig finomakat ettünk.