Calypso Drinkbár Tivadar

az 1 tivadari étterem közül
étterem, bár, vendéglő
Calypso Drinkbár Tivadar
Calypso Drinkbár TivadarCalypso Drinkbár Tivadar

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Calypso Drinkbár Tivadar vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
Az egyik legforróbb, kánikulai szombaton tértünk be ide ebédelni, úgymond jobb híján, mert sajnos a környéken nem nagyon van étterem, és ez esett útba. A tiszai szabad strandra néz a tágas terasz, így zömmel a strandolókkal volt tele. Olyannyira, hogy a pincér hölgy még mielőtt bármi másról szót ejtettünk volna, figyelmeztettet bennünket, hogy kb.
Calypso Drinkbár Tivadar - EgyébCalypso Drinkbár Tivadar - Egyéb
Átlagos 2015. szeptember 1., csoporttal járt itt
Vízitúra alkalmával látogattuk meg a helyet, ebédelés céljából. A fogadás készséges volt, azonnal összetoltak nekünk két asztalt. Az árak láttán kicsit összeráncoltam a homlokom. Kimondottan sokalltam egy strandon működő, büfészerű drinkbár részéről. Gyrostálat rendeltem, gondolván arra, hogy az mégsem lehet elrontani.
Calypso Drinkbár Tivadar - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A szabadstrandtól az első hely, a környéken talán a legszínvonalasabb is. Kellemes, félig nyitott teraszon üldögélhetünk, kedves kiszolgálók hozzák a finom étkeket, italokat. Főleg a halételeket és a többszemélyes tálakat kóstoltuk. Isteni a mákos gubájuk. Van egész jó fagylaltpultjuk is, ha hűvösebb desszerthez van az embernek kedve.