Bonchidai Csárda Tokaj

2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

2022. szeptember 13.a párjával járt itt
Tokaj és a térség egy különleges élményt adó hely. Először jártunk itt. Finom nagy adag ételek . és kedves ,gyors kiszolgálás, A hangulat varázslatos, teraszon a Tisza partján. A mosdó tiszta, kellemes a környezet. Először egy óra hajózás a Bodrogon, azt is ajánlom. Mi nem csalódtunk ,Ha erre járunk biztos betérünk.
Átlagos 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
Egy szabadtéri rendezvényen voltunk, amikor jött a vihar. Úgyis szerettünk volna enni valamit, ezért a csárdába menekültünk. A teraszon teltház volt, de ott szerettünk volna leülni. Egy pincér hölgy kedvesen a segítségünkre sietett, a benti részen leültetett, és azt mondta, szól ha felszabadult hely a teraszon.
Kiváló 2022. augusztus 30.barátokkal járt itt
Hétvégén voltunk először a csárdában. Telt ház volt, de sikerül egy üres asztalt a kerthelyiségben találnunk. A kerthelyiség a Tisza partra néz, nagyon hangulatos. A harcsahalászlé fenséges volt és a desszertnek elfogyasztott palacsinta úgyszintén. Ajánlom mindenkinek!
Szörnyű 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nem ajánlom az éttermet . . . A kiszolgálás kritikán aluli. . . Miután megkaptuk az étlapot körülbelül fél óra múlva jött oda hozzánk valaki hogy ugyan mit szeretnénk rendelni. . . Más étteremben legalább megkérdezik addig szeretnénk e inni valamit. . . ( Főleg ebben a hőségben)
A pincérnő rettentő flegma volt. .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 16., kollégákkal járt itt
Amikor Tokaj felé járunk ki nem hagynánk ezt a csárdát!
A harcsahalászlében soha nem csalódtunk! Kellemesen sűrű, szép piros a leve, picit pikánsan csípős az íze. Semmi sem kell bele utólag, sem só, sem paprika!
A kiszolgálás kedves, gyors volt, legközelebb is betérünk ide.
2022. május 21.családjával járt itt
Ismét Nyíregyháza felé vezetett utunk, úgy gondoltuk megállunk ebédelni. Februárban jártunk itt utoljára, nem titkoltan a halételek miatt szoktunk ide betérni. Az ebédben most sem csalódtunk, az eddigiekhez hasonlóan finom, a kiszolgálás is kellően gyors a kb. 60%-os vendéglétszám mellett. Február óta az áraik megemelkedtek ( nem szégyenlősen ).
Bonchidai Csárda Tokaj - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2021. augusztus 29.barátokkal járt itt
Az idei nyaralásunk alkalmával tértünk be ide, 8 fős baráti társaság. Nos igen ám, de már a bejáratnál problémák adódtak azzal, hogy hova üljünk? Tekintve, hogy nem volt hely. Illogikus módon 1 pár egy 8 fős asztalnál evett. De nincs hely. Ja de mégis, 5-6 perc fejforgatás és várakozás után egy pincér végül tudott nekünk helyet keríteni.
Bonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
Kiváló 2020. október 25.a párjával járt itt
Őszi kirándulásTokajba. . A Tisza partján fekvő hangulatos csárdát választottuk az ebéd helyszínének. Nem bántuk meg. . . Mindenben kiváló minősitést érdemelnek. Egy 40 perc alatt megebédeltünk. Juhtúros sztrapacska - persze mellé szamorodni dukált. Igen finom volt. Ízléses igen tiszta hely, minden területen. .
Udvarias kiszolgálás. . . Máskor is ide jövünk. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. június 9.barátokkal járt itt
Mi is átutazóban voltunk Tokajban. Mivel a csárda útba esett, itt álltunk meg ebédelni barátainkkal. A barátnőm és én halételeket kértünk, férjeink pedig egy kétszemélyes Bonchidai tálat a húsleves mellé. Örömmel tapasztaltuk, hogy az étlapon laktóz és glutén mentes ételek is voltak feltüntetve.
2019. február 25.a párjával járt itt
Párommal átutazóban voltunk Tokajban. Ebédelni megálltunk a csárdában, vasárnapvolt és sokan voltak. A pincér sietett a segítségünkre lenn, mondta kis időt kell várni mindjárt lesz üresedés. Gondoltuk gyönyörű a környezet, szép az idő, tehát várunk. Nem először járunk itt.