Halász Cukrászda Tokaj

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Napi árak félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Halász Cukrászda Tokaj vélemények

Átlagos 2020. október 25.a párjával járt itt
Kirándulásunk vége felé egy kis édességre vágytunk. A belváros elején található cukrászdából sok ember jött ki csomagolt süteménnyel. Mi is sorba álltunk. Egy kis helyiség, igazi finom házi izékkel. Kávé, mellé hangulatot is kapunk. . kinti területen ülve- kényelmesebben is lehet fogyasztani , jobb időben. . A cukrászda mellett vendégház is működik.
Átlagos 2017. február 12.egyedül járt itt
Eldugva az udvarban!
És tényleg egy udvar belsőrészében található kis cukrászda, mely két részből áll és a pultnál van csak kiszolgálás. Az első részen három asztal van, de csak kettőnél lehet helyet foglalni mert az egyikhez nem lehet hozzáférni!
Egy franciakrémest és egy franciamákost fogyasztottam az első az finom volt a második az csak a fogyasztható szintet ért el!
Halász Cukrászda Tokaj - BelsőHalász Cukrászda Tokaj - Étel/italHalász Cukrászda Tokaj - BelsőHalász Cukrászda Tokaj - BelsőHalász Cukrászda Tokaj - Étel/italHalász Cukrászda Tokaj - BelsőHalász Cukrászda Tokaj - EgyébHalász Cukrászda Tokaj - Külső képHalász Cukrászda Tokaj - Külső kép
Kiváló 2016. július 15.a párjával járt itt
Amikor Tokajban járunk, mindig betérünk a Halász Cukrászdába. A sajtos pogácsájuk nagyon finom, tökéletes a helyi tokaji borok kóstolása közben.
A sütemények frissek, változatosak, ízletesek. Mindenki megtalálja a kedvére valót.
A kiszolgálás is kedves, barátságos. Bent is, és kint is a cukrászda előtt is le lehet ülni, és nyáron már fagylalt is kapható.