Tokaj Hotel Étterme Tokaj

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Tokaj Hotel Étterme Tokaj vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 6.a párjával járt itt
A hely könnyen megközelíthető. Hangulatos, tágas, kerthelyisége is nagy, de bent foglaltunk helyet, mert a kerthelyiség tele volt. A benti helyiség trófeákkal díszített. A pincér udvarias gyors volt. 2 személyes haltálat rendeltünk, pontyfilé, pisztráng és harcsafilé volt rajta kétfajta körettel. Ízletes volt és bőséges.
Kiváló 2016. június 20.egyedül járt itt
Évente kétszer háromszor eszem itt én főleg halászlevet mert azt szerintem igen jól készítik el (Tokajban itt a legfinomabb szerintem)! Maga a hotel a 80-as évek elején épült, valamikor ez volt a Nagyhalászcsárda Tokajban! A belső tér több részre van osztva és a terasz is tágas és megfelelően árnyas! Az ételek tapasztalatom szerint finomak.
Tokaj Hotel Étterme Tokaj - Külső képTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - Étel/italTokaj Hotel Étterme Tokaj - Étel/italTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - Étlap/itallapTokaj Hotel Étterme Tokaj - Étlap/itallapTokaj Hotel Étterme Tokaj - EgyébTokaj Hotel Étterme Tokaj - Étlap/itallapTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - Külső képTokaj Hotel Étterme Tokaj - EgyébTokaj Hotel Étterme Tokaj - Külső képTokaj Hotel Étterme Tokaj - Külső képTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - BelsőTokaj Hotel Étterme Tokaj - Külső kép
2014. május 29.a párjával járt itt
Minden évben megfordulunk itt párszor a férjemmel! A hely tiszta főleg a terasz részét szeretjük,bár a hotel része kicsit divatja múlt de nem ez a lényeg! Az ételek nagyon finomak,kicsit sokat kell rá várni de megéri! árban tökéletes,szerintem nagyon megéri,az adagok pedig nagyok amivel jóllakhat az ember fia.