Hotel Kelep Tokaj

Hotel Kelep Tokaj
Hotel Kelep TokajHotel Kelep Tokaj
Hotel Kelep TokajHotel Kelep Tokaj

Hotel Kelep Tokaj bemutatkozása

Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő gólyapárról kapta a nevét. A 23 szobával rendelkező szálloda igazi kényelmet nyújt az ide látogatóknak. Nagy képernyős LCD tv, ingyenes Wi-Fi és wellness részleg gondoskodik a kikapcsolódásról.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Kelep Tokaj vélemények

Kiváló 2021. augusztus 7.a párjával járt itt
Barátságos, modern stílus jellemzi a hotelt. Kényelmes szoba, kis wellness részleg (szaunák és pezsgőfürdő) biztosítja a pihenést. Akadálymentesített szobával is rendelkeznek.
Kitűnő az elhelyezkedése, ha a Fesztiválkatlanhoz szeretne valaki közeli szállást foglalni. Svédasztalos reggeli, 24 órás bár nyitvatartás is biztosított.
Kiváló 2021. július 17.a párjával járt itt
Gyakorlatilag Tokaj határában van a szálloda , elég messze a központtól. Nívós és hangulatos épület, tiszta szobák és finom reggelik. Egy régi kémény mellé építették, melyen gólyák fészkelnek - innen az elnevezés. Egyetlen kifogás a matrac, számomra gödrös volt, nem igazán tudtam elhelyezkedni rajta.
Kiváló 2019. december 11.gyerekekkel járt itt
Párommal és a 13 éves unokánkkal voltunk ittoktóber végén. A Hotel felszereltsége, berendezése és tisztasága minden igényt kielégit. Az első esti vacsora egy nagyo neves pincében volt, Az úgy nevezett borvacsora 5 féle borkostolást termkismertetővel és nagyon finom, ízletes 3 fogásos ételt jelentett.
2019. december 2.gyerekekkel járt itt
A hotel éttermébe nyertünk egy kupont. Nagyon szép helyen fekszik, csendes, nyugodt, csak mi voltunk éppen az étteremben, kedves, figyelmes pincérek, finom ételek. Mindenki talált kedvére való fogást, még a válogatós kisfiam is. A masszázst is volt szerencsém kipróbálni, isteni volt! Máskor is jártam itt, céges rendezvényen, az is nagyon jó szervezés volt!
2019. május 3.a párjával járt itt
voltunk ebben a szállodában,ami egy modern,szép, tiszta, tágas szoba, és gyönyörű helyen van. mindenkinek ajánlom. kicsit messze van a várostól,de jár busz. jókat lehet enni és finom borokat inni. nagyon jó pincék vannak.
vonattal mentünk és taxival a szállodába,aki olyan rendes volt,hogy odafelé körbevezetett a városon és el is magyarázott mindent.
Hotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - KörnyékHotel Kelep Tokaj - Medence/kertHotel Kelep Tokaj - Külső képHotel Kelep Tokaj - Környék
Kiváló 2019. március 22.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, nyugodt 4 napot töltöttünk a hotelben a párommal. A szálloda tisztasága kifogástalan, a személyzet barátságos. Szinte árad a nyugalom és a béke. Sikerült feltöltődnünk pár nap alatt. Visszajövünk!
2019. január 7.a párjával járt itt
Sok mindennel meg voltunk elégedve. Nekem személy szerint a matrac minősége okozott problémát, középen nagyon besüllyedt.
Kaptunk kuponokat a múzeumokba, csak az volt a baj, hogy még egy hétig azok zárva tartottak.
2019. január 3.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedésű, modern hatású szálloda, kedves személyzettel, jó problémamegoldó készséggel. Egy medence eléggé hiányzik a wellnesshez, a 3 személyes jacuzzi nem sok teret biztosít. Szaunák jók, de nem helyettesíti. Szobák tiszták, viszont az ágy, legalábbis a mi szobánkban, eléggé leharcolt volt, ágybetét megérett a cserére, inkább egy gödör volt már a közepén.
2019. január 2.a párjával járt itt
Ami tetszett: -jó parkolási lehetőség
-kedves figyelmes személyzet
-illatos tisztaság minden hol a szállodában
-jól szervezett programok
Ami nem tetszett: rossz állapotban lévő kifeküdt matracú ágy
Átlagos 2018. augusztus 9.a párjával járt itt
A szobàk szèpek,a szemèlyzet nagyon segítőkèsz. Hátràny talàn hogy nem volt sötètítő a szobàban,illetve az utcàra nèzett a szoba ès a forgalom elèggè behallatszott.