Tokaj Hotel Tokaj

2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Tokaj Hotel Tokaj vélemények

Gyenge 2018. augusztus 14.egyedül járt itt
A szórólapon ami a szobában is található, irnak wellnes szolgáltatást, de a recepció azt mondták nincs. Elengedhetetlen hogy hütő legyen főleg kánikulában. Ablakot nyitni nem lehet, az erkélyajtón beszállnak a szunyogok. Sok a hangyaféle bogár. Eltávozáskor több mint 20 percet álltunk egy másik szállodai vendéggel, sehol senki, a bejárati ajtó tárva nyitva, várnom kellett hogy leadjam a kulcsot.
Kiváló 2018. április 21.gyerekekkel járt itt
Tavaly júliusban töltöttünk 1 éjszakát a Tokaj hotelben. Már régebben is voltunk itt és most sem csalódtunk. A szoba tökéletesen megfelelt minden szempontból. Kényelmes ágyak, ízlésesen berendezett bútorokkal, tiszta illatos ágynemű, törölköző. Fürdéshez meleg víz, nagy erkély kellemes kilátás!
Tokaj Hotel Tokaj - KörnyékTokaj Hotel Tokaj - Külső képTokaj Hotel Tokaj - Külső kép
Kiváló 2015. május 11. járt itt
Szuper hely! Olcsó, bőséges és ízletes fogások, egy kicsit retro hely, de a kiszolgálás normális a szakács első osztályú. Pincérek kedvesek, mi 20 éve ide járunk és még sohasem csalódtunk! A parkolóhely megkeresése egy kicsit nehéz, figyelni kell, mert a sétáló utcán kell 100 métert menni és egy pici utcán jobbra fordulni.
Átlagos 2014. szeptember 9. járt itt
A TOKAJ Hotelben jártunk ...Véletlen, és ott helyben választottuk szálláshelynek...A külső benyomás alapján kellemesen "csalódtunk"! Tiszta, kulturált hely, kedves recepciós kislány..S nem utolsó sorban elfogadható ÁR!!!!
Máskor is visszatérünk, ha erre járunk.. Másoknak is ajánlani fogjuk..