Tokajvár Hotel Tokaj ★★★

Tokajvár Hotel Tokaj
Tokajvár Hotel TokajTokajvár Hotel Tokaj
Tokajvár Hotel TokajTokajvár Hotel Tokaj

Tokajvár Hotel Tokaj bemutatkozása

A Tokaj központjában, a pályaudvartól 550 méterre elhelyezkedő Tokajvár Hotel 2014-ben nyitotta meg kapuit. A Tisza és a Bodrog közelsége, a kerékpárral is könnyen elérhető települések látnivalói és a Bodrogzugi Tájvédelmi Körzet útjai minden korosztály számára csodás perceket ígérnek.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Tokajvár Hotel Tokaj vélemények

2024. február 8.családjával járt itt
A Tokajvár hotel korrekt szállás a legfontosabb borvidékünk névadó településében, nem túl messze a központtól. Magamfajta, gyalogolni kedvező embernek még megfelel ez a távolság. Az árak borsosnak tűntek, 42000 forintot fizettem egy pótágyazott három személyes szobára, egyébként 60. 000 lett volna.
Tokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - EgyébTokajvár Hotel Tokaj - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 10.a párjával járt itt
A szállás felkeresett telefonon öt óra körül, hogy biztosan megyünk-e, mert sajnos az oda vezető úton sajnos a vártnál sokkal lassabban haladtunk. Kései érkezésünk ellenére a recepciós úr kedvesen, mosolyogva fogadott minket. A szobák tiszták voltak és az ágy is kényelmes volt. A fürdőszobába praktikus lenne zuhanyfüggönyt tenni.
2017. április 17.a párjával járt itt
Szép tiszta szállás.Bőséges reggeli,de vacsorázni nincs lehetőség.Szállástól nem messze van étterem.
A kávé elöre lefözött.... hmm én nem szeretem ,kávézni ezenkivűl bent a sétáló utcában lehet.
Kiváló 2016. július 12.családjával járt itt
Csupán egy éjszakát töltöttünk itt a rokonokkal, mikor a Fesztiválkatlanban tartott musicalt néztük meg. A hotel jól megközelíthető, tiszta, igényes, az ágy kényelmes (van kispárna! ), a személyzet kedves. Szuperek a hangszigetelt ablakok, óriási vihar volt hajnalban és szinte semmit nem lehetett belőle érzékelni.
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Szokásainktól eltérően, 40 fokos hőségben nyaraltunk, és pihenésünket nagyon segítette, hogy a szoba klimatizálása. A csomagban szereplő szolgáltatások színvonala, a masszázs, a délutáni kávé, a bicikli használat minden várakozásunkat felülmúlta! Nagyon kedves, édes recepciós hölgyek segítettek ötletelni, hogy mivel és hol töltsük el az időt.
Tényleg nagyszerű volt - mindenki ajánlom.