Toldi Fogadó Tokaj

Toldi Fogadó Tokaj
Toldi Fogadó TokajToldi Fogadó Tokaj
Toldi Fogadó TokajToldi Fogadó Tokaj

Toldi Fogadó Tokaj bemutatkozása

Tokaj belvárosában, meghitt, óvárosi környezetben található fogadónk, mely tökéletes kiindulópont egy zempléni körút kezdetéhez. A természet adta lehetőségeket, a felfrissülést, kikapcsolódást mi wellness részlegünk szolgáltatásaival igyekszünk tökéletesen kiegészíteni. Így tökéletes szálloda, amennyiben kikapcsolódásra, pihenésre vágyik.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Pünkösd
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Toldi Fogadó Tokaj vélemények

Kiváló 2022. július 22.a párjával járt itt
Tiszta, rendes, kulturált. Van egy kb. 150 cm egyenletesen mély medence, és kb. 10 személyes jakuzzi. Masszázs zuhany, szauna, ha kéri a vendég bekapcsolják. Kutyabarát hely. Az étterembe is belehet vinni a négylábút. Koktélok, borok stb...
Kiváló 2022. május 13.gyerekekkel járt itt
Mivel nem túl zsúfolt, ezért gyakran betérünk ide. Nem kell sokat várni, nagyon szép a felújított étterem. Az ételek kiválóak, a személyzet nekünk nem túl szimpatikus, sokkal kedvesebb pincérekhez vagyunk szokva! Volt egy pár nagyobb légy, ezekre sajnos nem figyelnek, pedig nagyon zavaró evés közben a legyeket csapkodni. Aki jó, és nagy adagokat szeretne enni, nekik szívből ajánlom!
Kiváló 2019. október 7.a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk itt el a férjemmel.
A kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek rendkívül finomak.
Reggelinél is bő választék. Tiszta szoba, tiszta wellness részleg. A személyzet is kedves. Volt egy nagy társaság, akik még este 11-kor is hangosak voltak, ez az egy negatívom volt, amit gyorsan orvosoltam amikor jeleztük.
Ajánlom! Tokaj központi részén található.
Kiváló 2019. július 9.a párjával járt itt
Csodás 3 napot töltöttünk itt el, a férjemmel. A szállás rendkívül jó elhelyezkedésű, Tokaj központjában, mégis csendes környezetben található. Nagyon barátságos, kellemes a szálláshely,csend és nyugalom van. Tiszta,kényelmes és szép volt a szobánk, köszönet érte. A személyzet nagyon kedves,udvarias,mosolygós volt.
Toldi Fogadó Tokaj - SzobákToldi Fogadó Tokaj - Wellness
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. január 29.a párjával járt itt
Szerencsére sokat utazunk, ha ez Tokaj legjobb helye mások szerint akkor szerintünk is az. Nem kell túlgondolni a szállást minden átlagos igényt kielégít amire a szervezetnek szüksége van, hogy kipihenje magát. A szoba ahol helyet kapunk tiszta és csendes volt. Az ételek a hagyományok jegyében magyarosak voltak, ezzel sem volt semmi baj.
Kiváló 2018. július 24.családjával járt itt
Már nem is tudom hanyadszor szálltunk meg Tokajban a Toldi Fogadóban. És most is nagyon jól éreztük magunkat. Először is, hogy már emlékeztek ránk, a recepción is visszatérő vendégként üdvözöltek. És most is, mint mindig jó volt a reggeli, a vacsora, a szállás, a wellnes. Az egyetlen gondunkat,hogy a wifi-t nem "érzékeltük" egyetlen szavunkra orvosolták. Köszönjük Toldi Fogadó.
2018. március 25.a párjával járt itt
Ha Tokajba látogatunk nem is jöhet szóba más szállás, mint a Toldi! Frekventált helyen van, kényelmes a wellness nagyon jó! Most is remekül éreztük Magunkat de lenne egy két apróság amin lehetne változtatni. A mai kor követelménye az internet, hát az nagyon nem működött, ledobott lassú volt.
Kiváló 2018. március 15.barátokkal járt itt
Csak 2 éjszakát töltöttünk a fogadóban. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A lefoglalt szoba helyett, mivel nem volt ebben az időpontban nagy forgalom, ajánlottak másik kényelmesebb elhelyezést ugyanabban az árban. Félpanziós ellátást kértünk, mely ízletes volt. A környék bejárására kevés időnk volt, de amit láttunk az nagyon elnyerte a tetszésünket.
Kiváló 2017. október 3.a párjával járt itt
Örömmel töltött el minket, hogy megismerhettuk Tokaj városát és kornyékét. A Zempléni hegyvidék igazi kiránduló hely. Kiemelném Sárospatakot, amely történelmi város. Egy nap alatt nem tudtuk alaposan bejárni. A Toldi fogadó családias, baráti jellegű. A szobák tiszták és kényelmesek. A konyhai szolgáltatás nagyon jó.
2017. szeptember 28.a párjával járt itt
A szoba és a fürdőszoba tiszta volt, megfelelő mennyiségű törölköző állt rendelkezésre és szappan / tusfürdő is volt. Az ágy kényelmes volt, a szobában hűtő is van. A reggeli változatos volt. A wifi és a tv jól működött. A wellness részleg nagyon kellemes, medence, szauna, jakuzzi használható. A parkoló jól megközelíthető volt.
Toldi Fogadó Tokaj - SzobákToldi Fogadó Tokaj - Szobák