Kiskakas Vendéglő Tótvázsony

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kiskakas Vendéglő Tótvázsony vélemények

Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Aki arra jár térjen be nyugodtan, az ételekben nem fog csalódni, a kiszolgálásról inkább nem mondanék véleményt. Jó egy kicsit üldögélve nézni a falu nem túl nagy nyüzsgését. . . Minket meglepett a balatoni "lerabolások" után az ételek mennyisége frissessége és finomsága.
2055
2015. november 9.egyedül járt itt
Hazafelé a Balatonról, vagy megéhezni éppen arrafelé ideális állomás. Házias ételek vannak, ugyan nem kitörő örömmel, de korrekt módon mindig kiszolgálnak. Néha elüldögélek ott a teraszon és komótosan megebédelek. Nem csalódsz az ételekben. Elegendő és ízletes mindig. Néha sok a légy, a darázs, de ez nem akkora meglepetés. Belefér. Ettől függetlenül máskor is eljövök.