Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony

3,5
a 2 tótvázsonyi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony
Cseri Kastély Szálloda & Étterem TótvázsonyCseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony bemutatkozása

A Cseri Kastély Szálloda & Étterem a Balaton-felvidék egyik legszebb völgyében, a Cser-völgyben épült.
Szállodánk 35 szobával várja a pihenni, kikapcsolódni, regenerálódni vágyó kedves vendégeit. Idejüket kirándulással, teniszezéssel, fürdéssel, lovaglással tölthetik a nálunk pihenők.

3Szolgáltatás
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony vélemények

2021. július 4.gyerekekkel járt itt
Hat napot töltöttünk nagyobb gyerekekkel a Cseri Kastélyban. Kifejezetten azoknak ajánlom, akik mindentől elvonulva pihenni szeretnének. A szobákban nincs tv, és mobilhálózat. Csak az ebédlőben elérhető a wifi. Minket ez nem zavart, de aki nem így készül, annak meglepetés lehet. A szobák berendezése egyszerü, kicsit retro.
2018. augusztus 13.a párjával járt itt
2018 augusztusában vendégeskedtünk a kastélyban . A hely ahol van csodálatos csendes, tiszta . Ha nem vár az ember luxus körülményeket, jó a hely Olvastam kritizáló megjegyzéseket rézben igaz ,de a hely pótolja ezeket A tulajdonosok segítő, kedves, emberek azt akarják ,hogy mindenki jól érezze magát ha eljön hozzájuk , ajánlom akik csendet ,nyugalmat szeretik
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
A helyet lehet imádni és lehet utálni. Objektíven az épület szép, de egyszerű, láthatóan a rekonstrukcióra nem sokat fordítanak. Kevés kellene, hogy a környezeti adottságokat meg lehessen koronázni, ahhoz kicsit több, hogy kb Batthyány szálló szintjén.
Kiváló 2013. november 18.családjával járt itt
Köszönjük szépen a vendéglátást. A Cseri Kastélyban sikerült teljes módon kikapcsolnunk és feltöltődnünk. Családias légkör, gyönyörű környezet. Csendes,nyugodt,pihenésre kiválóan alkalmas, ugyanakkor a hagyományos turista célpontok is könnyen elérhetőek. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész. Kiskutyánkat is szívesen fogadták. Reméljük ismét találkozunk. Bakter
Szörnyű 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Amióta a Cseri kastély szállodában jártunk, egészen más véleményem van a besorolásokról, mint azelőtt. Megfordultunk már jó pár itthoni és hazai szálláson is, és ez viszi a pálmát, de sajnos negatív értelemben! A szobában nincs hűtő ( bár ezt nem is ígérték ), a háromágyas szoba 2 ágy és egy matrac, tévékészülék ugyan volt, de adás nem.
Gyenge 2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda egy "gödörben" van,ahol még térerő sincsen,mind ha a külvilágtól lennénk elzárva. A szobák felszereltsége: nincs hűtő,a tv két csatornás,a fürdőszobában nincs polc amire pakolhatna a kedves vendég,pótágynak kempingágyat kaptunk. Félpanzión voltunk,a reggeli svédasztalos volt,a vacsorát A és B menüből lehetett kiválasztani.