Túrkeve Termál Szálló Túrkeve

2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Túrkeve Termál Szálló Túrkeve vélemények

2022. szeptember 15.csoporttal járt itt
Rögtön szeretném megjegyezni, hogy 8. alkalommal jártunk a termál szálló apartmann faházaiban. Évek óta augusztus utolsó hétvégéjén egy 12 fős csoporttal. Sajnos ebben a vasárnapi fizetésnél derült ki, hogy a szállás árai kb. háromszorosára emelkedtek, így annyit fizettünk ellátás nélkül (illetve 10. 000.
Átlagos 2022. március 27.a párjával járt itt
2022. márciusban 3 éjszákát voltunk párommal csendes nyugodt szálló
Termálfürdőbe korlátlanul átjárás van,
Termálfürdőbe lehet ebédelni a menű 1250Ft

- Hátránya: aki 4 Főúton megy Túrkevére 17km szakaszon csak 40km/óra sebességgel lehet menni sok Kátyú
Szobában nincs Wifi,
Átlagos 2018. augusztus 18.családjával járt itt
Parommal es nagylanyommal foglaltunk ket ejszakara ,mar reg kineztuk Turkevet,es vegul sikerult a termelfurdo kozeleben levo apartmanokban szallast kapni. Az apartmanok nagyon tagasak,igazan minden jo lett volna,ha . . . Nagyon piszkosak voltak az ablakok,az ulogarniturakon a huzat(pedig levehetok,moshatok voltak)nagyon pecsetesek,koszosak voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 4.barátokkal járt itt
A fürdőt már tavaly is kipróbáltuk, most megnéztük a szállást is a Túrkevei Termálban. Ha csak a szállást nézzük a szállóban (mert, hogy apartman és faház is van) az hibátlan, amennyiben tudomásul vesszük, hogy ellátás az nincs. Még reggeli sem. A szoba tágas és tiszta. A falon van lapos tévé, de más dekoráció az nincs.