Főtéri Cukrászda Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Főtéri Cukrászda Vác vélemények

Átlagos 2021. március 3.egyedül járt itt
A Fő téri cukrászdába is betértem a nyáron. Vác főterén fagyizni, különleges létállapot, amiért hálás az ember. Még akkor is, ha maga a fagylalt gyengécske. Bevallom abszolút nem tudom felidézni az íz és állag-élményt, viszont a jegyzetfüzetembe azt véstem fel közvetlenül a fagyi elnyalogatása után, hogy „sárgabarack – jóindulattal 3 pont”.
Hát így állunk.
Akkor három pont a hely. Mert a jóindulat az megvan.
Főtéri Cukrászda Vác - Étel/italFőtéri Cukrászda Vác - Étel/italFőtéri Cukrászda Vác - Étel/italFőtéri Cukrászda Vác - Külső kép
Átlagos 2020. október 29.a párjával járt itt
Őszi kirándulás- Vác, főtér. . Cukrászda, régi stílusban,a kiszolgáló hölgy az aza egy- meg fásult hangulatban. . Nagyon finom friss sütemények a pultban, lehet válogatni. . mignon- 310 Ft, isler 220 Ft. . kávé- i s jó erős ízű, finom. . A tisztaság átlagos, igaz a vendég után rögtön fertőtlenített, a vírus helyezett miatt. . A helyre ráférne egy jó felújítás, és maradná ilyen stílusú hely. .
Szörnyű 2018. január 18.egyedül járt itt
Vác főterén található régi vágású kávézó-cukrászda, nyáron főzött fagylalt, télen melengető tea a fő vonzerő (2 dl forró tea + pogácsa 300 Ft). A téli időszakban ugyanis egy kis jégpálya működik a téren mellettük, így a korizásban megfáradt vagy éppen felfrissült emberek szívesen térnek be ide, persze nem nagy dolgokra, csak egy kis szusszanásra és egy meleg italra, esetleg egy sütire, bár addig nekem nem sikerült eljutni, hogy a sütemény választékot láthassam.
Főtéri Cukrászda Vác - Külső képFőtéri Cukrászda Vác - Étlap/itallapFőtéri Cukrászda Vác - Külső képFőtéri Cukrászda Vác - Külső kép