Remete-Pince Étterem Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Remete-Pince Étterem Vác vélemények

Gyenge 2023. augusztus 6.a párjával járt itt
1. 10 perc várakozás után kaptuk meg a 2 személyes tálat. ami kevés volt két személyre 4 csík! csülök,3 evőkanál lecsós szelet, borzas szelet 3 db amin több volt a planir mint a hús plusz 1 db natúr vékony szelet hús rizs + sült krumpli ,két pohár limonádéval 15. 500. . ami akkor nem gáz ha csomagolni is kellett volna de így kissé boros volt az összeg . . nem ajánlom csalodás volt számomra. . az biztos én többet nem megyek oda
2022. augusztus 10.a párjával járt itt
Váci kirándulásunk vacsorája - a hangulatos Duna partján lévő pincében volt. Hangulatos étterem ,tiszta asztalok -első benyomásként is jó. Foglalni kell asztalt, mert igen népszerű. A kilátás a Dunára az asztal mellől. Rendelésünk felvétele után elég hosszan vártunk, de ugye friss ételek kerültek elénk. .
2021. július 23.barátokkal járt itt
Kirándulásunk alkalmával felkerestük ezt a szép Duna menti éttermet. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagok voltak. Sajnos a kiszolgálás kritikán aluli. 2 halászlét ,egy borzas csirkét és 1 eperlevest gundel palacsintával háromnegyed óra után csak megsértődve volt hajlandó a felszolgáló hölgy azonnal kihozni, miután el akartunk menni, mert a vissza induló hajót el kellett érnünk.
Remete-Pince Étterem Vác - EgyébRemete-Pince Étterem Vác - EgyébRemete-Pince Étterem Vác - EgyébRemete-Pince Étterem Vác - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 21.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk itt,de telefonon ELŐRE foglaltunk asztalt. Megérte mert tele volt az étterem. Pontosan a foglaláskor lebeszélt időben letakaritott,tiszta asztalhoz ültettek Minket. A kiszolgálás gyors,preciz és korrekt volt. A személyzeten nem látszott a rendkivüli leterheltség negatív hatása,mert kedvesek,mosolygósak voltak és mindenre kimeritő válaszokat adtak.
Remete-Pince Étterem Vác - BelsőRemete-Pince Étterem Vác - BelsőRemete-Pince Étterem Vác - Külső képRemete-Pince Étterem Vác - Külső képRemete-Pince Étterem Vác - Külső képRemete-Pince Étterem Vác - Étel/italRemete-Pince Étterem Vác - Étlap/itallapRemete-Pince Étterem Vác - Külső kép
2020. augusztus 3.a párjával járt itt
Hétvégi kirándulás- sehol egy hely a Duna parton . . Itt akadt. . Gyors rendelés- nagyon finom gyümölcs leves, a roston csirkemell steak, szerintem nem volt teljesen igazán átsütve-. csak sült csirke darabok lettek belőle, a mártás- citrom mártás volt,a mit választottam hozzá. Dekorációnak még virág darabok is voltak.
Szörnyű 2019. november 21.barátokkal járt itt
Nem rég voltunk az étteremben, sajnos nagy csalódás volt! Az ételek és a kiszolgálás is elszomorító. Az étlapon megtévesztően szerepelt a "Libasült áfonyamártással" nevű étel, hiszen alatta angolul az állatnak a mellrésze volt feltüntetve - valamint eddig mindig mellhúst kaptunk, szépen tálalva -, ezért meglepődtünk, hogy csontos, helytelenül tisztított combot kaptunk mellfilé helyett.
2019. szeptember 17.barátokkal járt itt
Az étteremnek van egy gyönyörű virágokkal tarkított külső része és egy hangulatos pince része. Ez utóbbi elég kicsi, így érdemes akkor menni, amikor jó idő van és a kerthelyiséget lehet használni. Az általunk választott ételek finomak voltak, bár a bablevessel voltak problémák. A bab nagyon kemény volt. A társaság férfi tagja szerint az adagok lehettek volna nagyobbak.
Kiváló 2019. július 22.barátokkal járt itt
Világ Vigalom alkalmával jártunk ott. Telefonon előre rendeltem asztalt, amit teljesítettek. A kiszolgálás gyors és jó volt, az ebéd nagyon finom, bőséges,vendégeimnek is nagyon ízlett. A kerthelyiség csodaszép, tele virággal, jó volt ott ebédelni. Az italok is finomak voltak. A kilátás a Dunára is nagyon szép volt. Remélem, máskor is ilyen jó tapasztalatunk lesz itt.
Szörnyű 2018. július 7.családjával járt itt
A foglalás fogalmát sem volt kedvünk megmagyarázni nekik miután 3 héttel előre kértünk asztalt tőlük. 15 emberrel megérkeztünk, a helyen azonban ültek. Nem lett volna probléma ha kedvesek viszont a kért várakozás teljesítése közben hisztisnek neveztek minket így gyors hátraarccal távoztunk. Nekik is ilyen jó kiszolgálást kívánok máshol.
Szörnyű 2017. június 6.családjával járt itt
Pünkösd vasárnap szerettünk volna ünnepelni, ebédelni az étteremben. Pénteken, interneten lefoglaltam, du. 14 órára azt az asztalt, ahol többször ettünk már, rálátással a Dunára. Visszajelzés nem érkezett, ezért szombaton telefonon megerősítést kértem. Vasárnap délelőtt megérkezett a netes email is.