Révkapu Kávéház Vác

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Révkapu Kávéház Vác vélemények

Kiváló 2022. január 16.a párjával járt itt
Az Angelato Fagyizó&Kávézó felszolgálójától kaptuk a tippet, hogy a Révkapuban költsük el ebédünket. Hosszabbra sikeredett a sétánk, mint terveztük, ezért délután kettőkor nyitottunk be. Foglalásunk híján nem tudtunk leülni, de egy úriember jelezte, hogy ő csak egy levest eszik, és utána jöhetünk mi.
Kiváló 2021. október 30.a párjával járt itt
Őszi szép napsütés időben egy jó kirándulás. . . Rév étterem a Duna mellett. . . Hangulatos, ízléses berendezés , tisztaság és udvariasság jellemzi a helyet. Rendelésünk fogyhagymakrémleves- nagyon finom sajttal, és igen izletes, a tepsis csirke hús igen bőséges adag a serpenyőben. . A juhtúros sztrapacska- is igen finom. . Kilátás az asztal mellől a Dunára. . Ajánlom .
Kiváló 2020. július 20., csoporttal járt itt
A városban sétálva akadtunk rá erre a hangulatos étteremre. Jó idő lévén a teraszon sikerült helyet találnunk, de a belső része is nagyon hangulatos. Múzeumnak is megfelelő. Az étel választék bőséges és az adagok is. Telt ház lévén a kiszolgálás mégis gyorsan, profi módon történt. Az italválaszték is remek váci különlegességekből volt.
Ide még máskor is visszatérünk.
Révkapu Kávéház Vác - BelsőRévkapu Kávéház Vác - Étel/ital
Kiváló 2019. november 1.a párjával járt itt
Kirándulás Vácon. . Esős időben egy csábító étteremben találtuk magunkat. . Nem csalódtunk, hangulat, kilátás az asztalról a Dunára. .
A pincér készséges, udvarias. .
Az étel friss, forró, finom. . Juhtúróval töltött rántott hús. . nagyon finom volt. . Tisztaság, varrógép asztalok, ízlésesen megterítve. . A kinti helyiség kávézó rész, borokkal . . ajánljuk. .
Kiváló 2018. március 30.a párjával járt itt
Régen elköltöztem Vácról, de néha visszalátogatok a párommal. Elkezdünk töprengeni, hol is ebédeljünk. 5 perc után összenézünk és már megyünk is. Nem lehet máshova menni, mert a kaja - bocsánat! - az ételek igazi, magyaros ízekkel vannak áldva. Az a kézműves sör pedig világbajnok. És mindig hideg!
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Nagyon szuper helyen van ez a barátságos kisvendéglő. A főtérről a Duna part felé tartó sétálóutcán minden hely vonzó, lássuk milyen igaziból! Kívül hangulatos terasz, bár mi minden alkalommal bent ültünk, a szél nem barátja a kisbabának. Bent az első rész inkább kávéházi, a hátsó kisebb helyiség pedig egyszerű vendéglő hangulatban van berendezve.
2015. május 12.a párjával járt itt
A Révkapu kávéház hatalmas előnnyel indít, mert szuper helyen van, a váci főtér és a dunapart közötti sétálóutcában. Ki is lehet ülni a teraszra, ha van hely. Az ételek finomak, bár nem kiemelkedőek. A gulyásleveshez nem kínáltak csípőspaprikát, és kissé szét is volt főve a zöldség benne.