Zichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta

Vajta és környéke
az 1 vajtai szállás közül
Ifjúsági szállás
Zichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta
Zichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló VajtaZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta

5Szolgáltatás
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Zichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 11.csoporttal járt itt
Vajtán először 4 éve voltam, egy konferencia keretében. A Zichy-kastélyban voltunk elszállásolva. Már akkor nagyon megtetszett nekem a környék és a kastély parkja. Ami meg kell mondani, nem kis területet foglal el. Azóta több alkalommal is voltam ott- hétvégére is! Csodaszép erdő, fák, bokrok, park. . . látvány, és hát a levegő!
Zichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - KörnyékZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - KörnyékZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - KörnyékZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - Külső képZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - Külső képZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - Külső képZichy Kastély - Golgota Főiskola Kastélyszálló Vajta - Szobák
Kiváló 2019. július 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó infrastruktúra, tágas ebédlő, sok kis tér, nagy park, arborétum, kemping. A medence bekerítve, biztonságos, úszásra is kiválóan alkalmas, a gyerekeknek pedig kismedence áll rendelkezésre.
Kifejezetten jól használható, jól használható emeleti rész, a gyerekek is folyamatosan találnak elfoglaltságot a csocsóasztaloknál játszótéren.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
A környék és a hely meseszép! ennél nyugodtabb, békésebb helyt el sem tudnék képzelni. Alig vártuk, hogy ide eljöjjünk a párommal! Nem elég itt 1 hétvégét eltölteni, több nap is kevés lenne. . . annyira feltöltődik az ember, ha ide eljön! ! ! Csodás, nagy területű park, üde, friss levegő, csodás környezet. Egyszóval: eg olyan hely, ahova mindn emberi lélek elvágyik! :)