Koppány Fogadó Vámospércs

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Koppány Fogadó Vámospércs vélemények

Szörnyű 2018. szeptember 6.barátokkal járt itt
Ott kezdeném, hogy már írtam véleményt a hely honlapjára de ki törölte a tulajdonos. Augusztusban a barátaimmal 3 napot töltöttünk el ott de pozitív véleményem nem igazán van. Először is a tulajdonos minden lépésünket figyelte kamerán keresztül amivel nem is lenne probléma de az, hogy baba megfigyelővel hallgatja, hogy mit beszélünk már túl megy minden határon.
Gyenge 2018. augusztus 11.barátokkal járt itt
Először is ha 20-35 év körüli vagy és megfordulna a fejedben hogy a barátaiddal itt nyaralj, gyorsan vesd el az ötletet, mert hiába vagy tekintettel a többi vendégre, a házigazda szerint sose lehetsz elég óvatos. Fiatal korunkat ellenére fizető vendégként nekünk is kijárt volna némi tisztelet.
2015. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes szemptemberi hétvégét töltöttünk a helyen a családdal. A gyerekeknek nagyon tetszett a medence, a kalandpark, a pónilovaglás. Szerencsére alig volt más vendég rajtunk kívül, így bármikor használhattuk a jakuzzit is, szinte miénk volt a fogadó.
Koppány Fogadó Vámospércs - WellnessKoppány Fogadó Vámospércs - KörnyékKoppány Fogadó Vámospércs - Külső képKoppány Fogadó Vámospércs - Szórakozás/Sport
Átlagos 2015. április 10.gyerekekkel járt itt
A hétvége elég jól indult,de a 2. napon kiütések kezdtek megjelenni néhány gyereken.Először a klóros vízre gyanakodtunk,de a bőrgyógyász megállapította,hogy ágyi poloska csipkedett össze minket.A kislányom egész testét csípések borítják,de mind az 5 család,akik ott voltak,így járt.Többé nem mennénk oda.
Kiváló 2015. március 17.a párjával járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk itt . Minden igényt kielégítő hely. Mindenki megtalálja a kikapcsolódásnak azt a formáját amit szeret. Amit lehet : pihenni, csend és nyugalom. Szép környezetben. De lehet quadozni, drótköteles akadálypályát leküzdeni, póni lovagolni, trambulin, íjászat,foci, pingpong, tollas.
Koppány Fogadó Vámospércs - WellnessKoppány Fogadó Vámospércs - Medence/kertKoppány Fogadó Vámospércs - KörnyékKoppány Fogadó Vámospércs - KörnyékKoppány Fogadó Vámospércs - Külső kép