Villapark Várgesztes Várgesztes

Villapark Várgesztes Várgesztes
Villapark Várgesztes VárgesztesVillapark Várgesztes Várgesztes
Villapark Várgesztes VárgesztesVillapark Várgesztes Várgesztes

Villapark Várgesztes Várgesztes bemutatkozása

A Vértes északnyugati csücskében meghúzódó településen, a Villapark Várgesztes egész évben tartalmas lehetőségeket kínál a kikapcsolódni vágyó családok, baráti társaságok pihenéséhez, szórakozásához, céges rendezvények, konferenciák lebonyolításához. 25 hektáron 125 ház áll rendelkezésre, Park Centrum élményközponttal, sportlétesítményekkel és programokkal.

A Villapark Várgesztes legnépszerűbb csomagjai

Villapark Várgesztes Várgesztes - Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes Villapark Pihenés önellátással
03.28-12.23.
Villapark Várgesztes Várgesztes - Pünkösd (min. 3 éj)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Villapark Várgesztes Várgesztes vélemények

Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
Aki a természet közelségét keresi biztosan szeretni fogja. Wellness részlege jó, finomak az ételek, összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2019. július 19.gyerekekkel járt itt
Igazából mindennel meg voltunk elégedve, bátran ajánlom a gyermekes családok részére. A személyzet végtelenül kedves, az ételek minden tekintetben kiválóak, változatos napi programok, nagy játszóház és még sorolhatnám. A gyerekek igényeire teljesen odafigyelnek minden téren. Nagyon jól éreztük magunkat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. május 13.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a lehetőséget az Itt jártam. hu-tól,a Várgesztesi Villapark jó voltából,amit természetesen meg szeretnék köszönni mindenkinek! Egy 3 nap 2 éjszakás tartózkodást nyertem,amit Párommal 1 nappal,és éjszakával meg szerettünk volna toldani. Kértünk ajánlatot,akkor lepődtünk meg először,hogy az árak milyen magasak,2 főre 48800-ba került egy nap,és egy éj fél panzióval.
Villapark Várgesztes válasza
Kedves Vendégünk,
köszönjük értékelését és hogy tapasztalatait megosztotta! Gratulálunk nyereményéhez és köszönjük, hogy azt még meg is hosszabbította nálunk! Visszajelzése alapján viszont azt olvasom, hogy ezzel nem volt elégedett maradéktalanul.
2019. május 21., Péter Attila, értékesítési vezető
Átlagos 2019. március 16.egyedül járt itt
Hát most éppen nem sok mindent tudok róla, de amikor ősszel errefelé jártam, már nem lehetett ugyan a szabadban fürdeni, de a fedett szálláshelyen annál inkább. Viszont a tájékoztató irodában kitűnő segítséget kaptam, így aztán egy kis falunézés jól jött nekem a hétvégére, de a szálloda szolgáltatásai kitűnőek voltak. Legközelebb nyáron ismét érdemes lenne ide jönni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Az idei nyaralásra sikerült egy kiváló helyet találni, ami tele volt rengeteg lehetőséggel. Olyan helyet kerestünk, ahol bent is lehet fürdeni, ha odakint elromlik az idő. Sajnos nekünk az utolsó két nap ilyen volt, esett, nagy szél fújt. Azonban a Villapark szolgáltatásait kihasználva egy percet sem unatkoztunk a gyerekekkel.
Villapark Várgesztes Várgesztes - Környék
Gyenge 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
2018 júniusában voltunk a Várgesztesi Villapark Aqua Deluxe villájában. A környezet, elhelyezkedés csodaszép, az ötlet nagyon jó. A villában a medence jéghideg volt, karbantartó jött 5 percen belül, azt mondta a kazánt bekapcsolta de kell neki pár nap mire felfűti a medencét. Hát nem arra számítottam, hogy kell 3 nap mire tudok a medencében fürödni.
Kiváló 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
A programokat nagyon élvezték a gyerekek, az ételek változatosak és finomak voltak.
A villa tisztasága lehetett volna jobb is. Összességében az érték-ár arány számunkra nagyon megfelelő volt.
2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Az ötlet és az elképzelés az elhelyezéssel ill. a wellness részleggel kapcsolatosan fantasztikus és nagyon tetszett a családunknak 67 -es házban voltunk,amin viszont változtatni kellene a vendégek megtartása céljából a következő: prevenció / karbantartás / az épületeken pl.
2017. november 5.gyerekekkel járt itt
A Villapark nagyon jó adottságokkal rendelkezik, de lassan kezd lelakottá válni. A szaunában a padok el voltak törve, csak az egyik zuhany működött, a 2 bowling pálya közül csak az egyiket lehetett használni, mert a másik pályán hiányzott egy bábu. Télen az 1 db ping-pong asztal is kicsit kevés 60-80 családra. . .
Kiváló 2017. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Négy gyermekünkkel érkeztünk a várgesztesi Villaparkba, ahol három éjszakát töltöttünk, és mindvégig nagyszerűen éreztük magunkat. A szállásunkul szolgáló ház kényelmes volt, a tisztaság kifogástalan. Az étkezések kellemes hangulatúak voltak, az étterem szép, az ételek finomak voltak, bár a választék nem volt túl nagy.
Villapark Várgesztes Várgesztes a térképen
2824 VárgesztesVillapark 201/25.
1900
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem