Két Bagoly Étterem Várpalota

Két Bagoly Étterem Várpalota
Két Bagoly Étterem VárpalotaKét Bagoly Étterem Várpalota
Két Bagoly Étterem VárpalotaKét Bagoly Étterem Várpalota

Két Bagoly Étterem Várpalota bemutatkozása

Várpalota központjában, a 8-as számú főútvonal mellett található - a Balatontól 25 km távolságra. Panziónk egész esztendőn át várja a pihenni vágyókat, utazókat.
Az esztétikusan berendezett tíz kétágyas szoba mindegyike fürdőszobával, valamint színes TV-vel és telefonnal is ellátott.

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Előrefizetési kedvezmény reggelivel
Előrefizetési kedvezmény reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Két Bagoly Étterem Várpalota vélemények

2023. augusztus 7.barátokkal járt itt
Igazán jó hely, habár a két bagoly helyett csak egy őrizte a bejáratot és vigyázott, hogy a kitárt ajtó be ne csukódjon. A felszolgálás udvarias, gyors volt, azonnal kaptuk az üditőket, sört, vizet, és hamarosan megérkeztek a főfogások. Hatalmas adagok voltak, átlagos, de nem kifogásolható ízekkel. A májgombóc leves kiemelkedően finom volt.
Két Bagoly Étterem Várpalota - EgyébKét Bagoly Étterem Várpalota - EgyébKét Bagoly Étterem Várpalota - EgyébKét Bagoly Étterem Várpalota - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Átlagos 2020. december 13.barátokkal járt itt
A Fogadó a Két Bagolyhoz nevű helynek leginkább a neve jó. Meg végső soron a dizájn sem rossz, tetszett a XIX. századinak tűnő festmény, mely, mint megtudtuk, egy erdélyi elöljárót ábrázol, hogy kit, azt nem tudták a vendéglátók. A kiszolgálás cseppet sem volt sem kedves, sem szívélyes, inkább marcona, mogorva és elutasító.
Két Bagoly Étterem Várpalota - BelsőKét Bagoly Étterem Várpalota - Étlap/itallapKét Bagoly Étterem Várpalota - Étel/ital
Gyenge 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Az ételek minősége gyenge és kevés. Sületlen burgonyakrokett. Gulyáslevesnek nevezett burgonyaleves három darab mócsinggal. Ráadásul csak otthon néztük meg a számlát, amelyre olyan tételek is kerültek, amit nem fogyasztottunk (kávé, tejszín, kóla). A kiszolgáló pincér egy idősebb úr volt, akinek szüksége lenne egy kommunikációs tréningre. Javasolom a hely nagy ívben való elkerülését.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
A személyzet amellett, hogy profi, nagyon kedves és figyelmes. Az ételek igazán változatosak és finomak. az ár/érték arány is megfelelő. tiszta, kellemes hely, a kiszolgálás gyors és pontos. mindenkinek ajánlom. A hotelben még nem voltunk, de csak jókat hallottunk arról is. A palacsinta felejthetetlen :) A parkolás nem probléma, saját udvaron megoldott.
2016. április 5.a párjával járt itt
Igazi kockás abroszos, rácsos vidéki fogadóba tértünk be 2015 júliusában. Kár, hogy én vezettem, mert különben egy sör is dukált volna és mindjárt Krúdy Gyula jut eszembe a hangulatról. Minden finom volt figyelmes kiszolgálás mellett. A pincér elmondta, hogy már húsz éves az étterem. Bankkártyával, utalványokkal lehet fizetni. Nagyméretű parkolóudvara is van. Ajánlom a 8-as úton erre járóknak!
Két Bagoly Étterem Várpalota - Étel/italKét Bagoly Étterem Várpalota - Külső képKét Bagoly Étterem Várpalota - Külső kép
Kiváló 2016. február 20.a párjával járt itt
Szinte majdnem minden évfordulón ebben az étteremben vacsorázunk. Mindig megoldható, hogy a kedvenc asztalunkat kapjuk az emeleten a két bagoly alatt. Hangulatos étterem jó a kiszolgálás is és isteni finom ételeik vannak. Mindig jó bőséges a kínálat és odafigyelnek az akciós ajánlatokra is.
Két Bagoly Étterem Várpalota a térképen
8100 VárpalotaPéti u. 2.
• kerthelyiség • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo