Múzeumkert Étterem Várpalota

étterem
Múzeumkert Étterem Várpalota
Múzeumkert Étterem VárpalotaMúzeumkert Étterem Várpalota
Múzeumkert Étterem VárpalotaMúzeumkert Étterem Várpalota

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Múzeumkert Étterem Várpalota vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2021. június 28.a párjával járt itt
Mi ma a Közép-Dunántúli Piros túrán jártunk és így érkeztünk e helyre. E vendéglátó helyen van az igazoló pecsét. A pincér hölgy nem tudta, de a kollégája készségesen behívott minket és már hozta is. A védettségi igazolványt is ahogy kell, ellenőrizték. Fogyasztottunk 1 pohár csapolt sört és én egy alkoholmentes finom epres koktélt.
2020. december 13.egyedül járt itt
A Múzeumkert nevű központi egységbe azért ültem be, mert társam elment vásárolni valamit, ami engem nem foglalkoztatott különösebben, elektronikai cikk lehetett vagy ilyesmi. Az időt meg jobb eltölteni egy kocsmában. A teraszon ültem le, átnéztem az itallapot, majd némi hezitálás után egy deci Feind olaszrizling mellett döntöttem.
Múzeumkert Étterem Várpalota - Étlap/itallapMúzeumkert Étterem Várpalota - Külső kép
2076
2020. szeptember 25.egyedül járt itt
Egy lakótelep parkolójában az egyik autóból ezt ajánlották. menjek le az úton és ez éppen odavezet. Kis megszakítás, hogy közben megnéztem a Thury-várat, ha már éppen arra mentem. Az építésvezető, aki majdnem elzavart, szintén ezt az éttermet ajánlotta a vár mellett. Valami olaszos kaját emlegetett, hogy az olcsó is.
Múzeumkert Étterem Várpalota - Külső képMúzeumkert Étterem Várpalota - MosdóMúzeumkert Étterem Várpalota - MosdóMúzeumkert Étterem Várpalota - EgyébMúzeumkert Étterem Várpalota - Étel/italMúzeumkert Étterem Várpalota - Külső képMúzeumkert Étterem Várpalota - Külső kép
2078
2020. május 31.a párjával járt itt
A várban voltunk és onnan irányítottak át minket e étterembe. A külső részen senki nem volt a rossz idő lévén, benn is csak 1 asztalnál, így hamar kaptunk meg mindent. A választék bőséges. Mi finom csontlevest ettünk, kapros túróval töltött csirkét sült burgonyával és roppanós bundában sült csirkét friss salátával, mártással.
Gyenge 2019. szeptember 8.a párjával járt itt
A párommal másodszor jártunk ezen a helyen. Az első alkalom 2019. tavaszán volt, amikor csak italt fogyasztottunk. Ebből a szempontból jó helynek tűnt. Volt ott egy idősebb pincér úr, akin látszott a sok éves szakmai tapasztalat, és a munkája iránti elhivatottság. Pozitív élménnyel távoztunk. Viszont a második alkalommal enni mentünk leginkább.
Múzeumkert Étterem Várpalota - Külső képMúzeumkert Étterem Várpalota - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 28.barátokkal járt itt
A barátommal jártam itt több esetben is. A hely hangulata és elhelyezkedése jó, a kiszolgálás is teljesen rendben van, gyors és kedves. Bár elég forgalmas helyen van, de hát ez a belváros. Akit nem zavar a közeli gépjármű-közlekedés, annak nem lesz probléma. Az ételek minősége is hozza az elvártat, sőt a vajas lazac kifejezetten finom volt. A mennyiség az átlagos,semmi extra.
2017. július 21.gyerekekkel járt itt
A főtéren lévő éttermek mindig gyanúsak picit. Általában nyeglék, lehúzósan drágák. Ez erre az étteremre nem áll. Az árak korrektek, az étel finom, a kiszolgálás talán egy picit lassú, de kedves és pontos. A pizza igazi pizzatésztából készül. A pina colada alkoholmentes koktél első osztályú.
Kiváló 2017. március 6.gyerekekkel járt itt
Már vagy ötödik alkalommal jártunk az étteremben,de most sem csalódtunk.A kiszolgálás barátságos,az ételek finomak,hangulatos tiszta étterem.Ha a környéken kirándulunk mindig betérünk az biztos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
A Thury vár látogatása után érdemes egy ebédre betérni. Az általunk kóstolt ételek ízletesek voltak, bár picit lehetett volna gyorsabb a kiszolgálás, mert amúgy nem sokan voltak az étteremben. A pincérhívó nagy ötlet, nem sok átlagos helyen látni. A pizzánál külön megkérdezték, hogy csípős vagy csemege pepperoni legyen, és nem automatice rakták a csípőset.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 27.a párjával járt itt
Nemrég jártunk az étteremben vasárnap valamivel 11. 00-ó után. A pincér szívelyesen fogadott és mondta hogy már lehet ebédelni. Cigánypecsenyét rendeltünk amit kb. 15 permúlva meg is kaptunk. A hús jól volt átsűtve de ami meglepett hogy elég vastag oldalas volt a tetején.