Nádas Fogadó étterme Vasad

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nádas Fogadó étterme Vasad vélemények

2023. szeptember 4.barátokkal járt itt
Egy rendezvény vitt Vasadra, ahol ebédet is kaptunk, büféasztalos stílusban. A húsleves túl sós volt, a karaj és a kacsa élvezhető, a grillezett camembert jó, a roston sült zöldségek között a padlizsán nyers. A desszertek jobbacskák, a somlói könnyed, jól sikerült. A kiszolgálás formálisan udvarias, szívélyesnek nem mondanám.
Nádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - EgyébNádas Fogadó étterme Vasad - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 11.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet.
Közel van Budapesthez.
Szuper környezet, csónakázó tó és tófürdő.
Négycsillagos wellness hotel, benne étterem.
Sokat járunk ide wellnessezni.
A browniejuk fagyival isteni. Érdemes kipróbálni.
Házias ételek, különlegességek. Impozáns hely.
Romantikus, modern, dizájnos.
Tökéletes esküvői helyszin.
Kiváló 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Korábban már a Hotelt is kipróbáltuk (több tucat értékelés alapján 95%, teljesen reális! ). Az étteremről - a félpanziós ellátás alapján - volt elképzelésünk! Hosszan lehetne értékelni de, röviden nagyszerű! Finom ételek (ár/érték - nem menü ár, de 5*-os minőség, tálalás stb.
Kiváló 2016. november 23.családjával járt itt
Már többször jártunk itt,sosem csalódtunk,Igényes környezet finom ételek figyelmes udvarias személyzet.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. június 2.családjával járt itt
Egy esküvő keretében jártam itt. Nagyon szép, igényes az egész hely. Kiváló ételekkel és kiszolgálással, ragyogóan tiszta tágas szobákkal fogadtak. A környezet gyönyörűen gondozott hatalmas park két tóval, egyik a horgászók, másik a fürdőzők kedvéért. Ilyen tiszta vizű tavat kevés helyen találni! Biztos jövünk még más alkalomból is, csak ajánlami tudom mindenkinek!
Nádas Fogadó étterme Vasad - Külső képNádas Fogadó étterme Vasad - Külső kép
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Gyönyörü szép helyen van ez az egészfogadó, csendes és szép,horgászni lehet, a gyerekeknek játszótér van biztositva. Mindenkinek ajánlom aki egy szép vidéki csendes helyre vágyik feltöltődni! ! ! A kiszolgálás is nagyon tetszett. nem csak nekünk hanem a barátainknak is. Nagyon kedvesek a vendégekkel, gyönyörű az étterem,hangulatos és a nyugalom dominálja! ! !