Laci Pince Csárda Vászoly

Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
04.19-10.13.
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Laci Pince Csárda Vászoly vélemények

Kiváló 2022. szeptember 22.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt "fedeztük fel" a Laci pince csárdát és ha Balaton-felvidékre vitt az utunk (márpedig elég sokszor arra vitt) mindig betértünk. Nem csak a csodálatos kilátásával vonzott bennünket a hely, hanem a remek ételekkel is, ami kitűnő, figyelmes kiszolgálással párosult.
Laci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Belső
Kiváló 2021. augusztus 22.családjával járt itt
Szuper hely!
Finom ételek!
Összeszokott kollektiva,vidám,tökéletes kiszolgálás!
Egy élménnyel gazdagabban távoztunk, ezért visszajárunk.

Sáringer-Bátor
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2021. augusztus 7.a párjával járt itt
Gondolom, sokszor elhaladtam már előtte. Általában nem ebéd- vagy vacsoraidőben. A szemem sarkából úgy rémlett, hogy mindig nagyon sok autó áll itt, tele van a hely, talán valami erdei úri frakció. De most direkt megkerestük, jók a vélemények róla, nem kellene kihagyni. Éppen, hogy akadt hely a parkolóban, és éppen, hogy akadt szabad asztal is a teraszon.
Laci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső kép
Kiváló 2021. július 15.családjával járt itt
Az ételek finomak, az árak rendben, a kiszolgálás gyors és kedves. Mi kell több? Ja igen a panoráma. Lélegzetelállító.
Kiváló 2020. augusztus 28.családjával járt itt
Ajánlásra foglaltunk asztalt. Nem bántuk meg. Aki teheti látogassa meg. Balatoni viszonylatban nem drága, de kiadós ételek és fenséges ízek. A fogadtatás átlagon felüli, humoros kedves kiszolgálás jó hangulat. A kilátás felejthetetlen, az ételek ízre kimagaslóan jók, legalább is a csülök és a töltött karaj.
Laci Pince Csárda Vászoly - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 17.családjával járt itt
Tegnap, augusztus 16-án ünnepeltük 16-an egy családtagunk születésnapját a Laci Pince Csárdában. Most jártam ott először, s mondhatom, lenyűgözött a hely hangulata és a táj szépsége is. A Csárda hosszú ottlétünk ideje alatt végig telt házzal üzemelt. Rengeteg vendég érkezett folyamatosan, hogy egyen-igyon egy jót.
Laci Pince Csárda Vászoly - Étel/ital
Kiváló 2019. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Most is, mint minden évben legalább egy alkalommal teszteljük a Laci pincét. A panoráma valami pazar. Szerencsénk volt, hogy találtunk egy helyet. A kiszolgálás hibátlan, az ételek is . . . . na meg az árak is. Persze ne sírjon az, aki báránycsülköt fogyaszt (én voltam az). Elegáns és nagyon finom a magyaros előétel. A desszertek is csodálatosak. Csak így tovább Laci pince! ! ! !
Laci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - BelsőLaci Pince Csárda Vászoly - BelsőLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső kép
Szörnyű 2018. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szerettem volna foglalni asztalt mert hallottam, hogy nagyon felkapott hely. A hölgy aki felvette a telefont közölte nem lehet foglalni, mert érkezési sorrendben adják ki az asztalokat. Érkezésünkkor az étterem asztalainak a felére ki volt rakva, hogy "reserviert" és közölték nincs asztal. Ezért 1 órát utaztattam a családom!
2018. április 24.a párjával járt itt
A csárda kiváló elhelyezkedéssel, a teraszról varázslatos panorámával bír. Az ételek mennyisége pont megfelelő, az árak a balatoni vendéglátóhelyekhez hasonlóan magasak. A kiszolgálás kedves, ellenben a fiatalok kissé ügyetlenek. Összességében viszont elégedetten távoztunk, köszönhetően e hely miliőének valószínűleg még visszatérünk!
Kiváló 2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Anyák napján tértünk be ide a családommal és örültem, hogy megismerhettem ezt a helyet! Nagy halászlevesek vagyunk és sok helyen jártunk, nos ide hamarosan visszajövünk! A halászlé olyan amilyennek kell lennie, sűrű, tele mindenféle vízi jóval ;) , bográcsban. Jól laktunk.
Laci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső kép