Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés

12.26-30.
Airport Hotel Budapest Vecsés

Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés vélemények

Átlagos 2020. március 7.a párjával járt itt
Szomorúan állapítottam meg, hogy az amúgy is magas árakat tovább emelték. Ez nem a szokásos infláció mértékű, hanem pofátlanul magas. Örömhír, hogy a 100 forintos WC használat évek óta 100 forint. Rajtunk kívül senki nem volt csütörtökön fél kettőkor, azaz ebédidőben. Néhány ár: rétes 900 ft, kis csésze gulyásleves 1500 ft, grillkolbász 1900 ft.
Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Külső képMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - BelsőMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Belső
2018. augusztus 21.egyedül járt itt
Külföldön az autópályaéttermek közül kedvenceim a Marché éttermek. Tucatnyi helyre visszajárok. Most a reptérre menet megálltm az alacskai Marché-nál és megebédeltem. Bableves-sült kolbász-mustár-zsemle-kávé-alkoholmentes sör 3700 forintba került. Kissé húzós ár, bár ízlett az ebéd és jól is laktam vele. A WC bónt most is, mint mindig a shopban egy ásványvízbe számtották bele.
Átlagos 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Milyen jó is a kamionsofőröknek - gondolhatnám- ha ilyen jó étteremben ehetnek. Egytálétel, készétel, salátabár, süteménybár, koktélkínálat. Egy babgulyás 1000 Ft, készétel is 1700, egy kávé 400, WC használat 100, de levásárolható! Az ételek kitálalása, szervírozása a vevő feladata, mint egy svédasztalnál.
Marché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Külső képMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/italMarché Bistro (Alacska dél) Vecsés - Étel/ital