McDonald's - Vecsés Vecsés

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

McDonald's - Vecsés Vecsés vélemények

Szörnyű 2020. május 11.a párjával járt itt
A jelenlegi helyzet miatt sokszor látogatjuk ezt a gyorséttermet, de minden esetben hiányosan kapjuk meg rendelésünket! Egyetlen egyszer sem fordúlt elő, hogy mindent megkaptunk volna! Ezzel ellentétben azonban a blokkon minden megrendelt tétel szerepel. Éhesen az embernek ez nagyon bosszantó tud lenni!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2018. december 30.gyerekekkel járt itt
A Mc Donalds tipikusan az a hely, amit a kerülendő kategóriában tartok számon, de a gyermekek nyomására beadom időnként a derekam. Idei nyaralásunk kezdtén is volt egy ilyen gyenge pillanatom, szokásunk szerint hamarabb érkeztünk Vecsésre, az autót nem kellett még leadni, előtte elugrottunk a McDonaldsba, ahol mindenki rendelhette a kedvencét.
2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Gyakran járunk ide, habár nem az én világom - ez kizárólag felszállás előtt és landolás után történik. Mindig találok valami szezonális burgert (pl. bacönös), meg egy pohár üdítő. Aztán alig várom a második etappot, a sütit kávéval. Ez egy teljesen másik pultnál van. Nagyon menő édességeik vannak és a kávéjuk is kitűnő. Gakorlatilag törzsvendégek vagyunk. Mindenkinek ajánlom ezt a Mekit!
McDonald's - Vecsés Vecsés - Külső képMcDonald's - Vecsés Vecsés - BelsőMcDonald's - Vecsés Vecsés - BelsőMcDonald's - Vecsés Vecsés - Étel/italMcDonald's - Vecsés Vecsés - BelsőMcDonald's - Vecsés Vecsés - BelsőMcDonald's - Vecsés Vecsés - Külső képMcDonald's - Vecsés Vecsés - Belső