Szent Orbán Kisvendéglő Velence

étterem, vendéglő
Szent Orbán Kisvendéglő Velence
Szent Orbán Kisvendéglő VelenceSzent Orbán Kisvendéglő Velence
Szent Orbán Kisvendéglő VelenceSzent Orbán Kisvendéglő Velence

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Szent Orbán Kisvendéglő Velence vélemények

Kiváló 2024. április 18.a párjával járt itt
Az egy dolog hogy gyönyörű a kilátás, de ez nem elég. . . . Lényeg: kiváló ételek, nyilván nem mindent kóstoltunk, de mivel ide biztosan vissza fogunk térni, ezért a többi ételt is meg fogjuk kóstolni idővel. Minden jó ízű és kifogástalan minőségű volt, ezúton is köszönjük!
Kiváló 2019. október 3.a párjával járt itt
Idegen pályán az ittjartam. hu olvasóira(íróira)hagyatkozunk, Ezért választjuk a kisvendéglőt. Jól tettük. Még Debrecenből asztalt foglalunk,bár sejtem hogy szakadó esőben,hétköznap és októberben nem lesz tolongás. Ez igy is van,azzal a különbséggel hogy ragyogó napsütésben ülünk be az étterembe,ahol a teraszról kitűnő kilátás nyilik a Velencei tóra.
Szent Orbán Kisvendéglő Velence - Külső képSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/italSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/italSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/italSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - BelsőSzent Orbán Kisvendéglő Velence - BelsőSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/italSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/italSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Külső képSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Külső képSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étlap/itallapSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Étel/ital
Kiváló 2019. március 4.a párjával járt itt
Szombaton este kerestük fel az éttermet, foglalásunk nem volt, de a pincér azonnal csinált helyet nekünk! A rendelt ételeket hamar megkaptuk és a minőség "csillagos ötös" kategória volt! Mi most voltunk először a környéken is, összességében elmondható, hogy nagyon segítőkészek és barátságosak mindenhol az emberek, ami nagyon jó benyomást tett ránk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Ahogy már több felhasználó is írta, Velence panorámás részén helyezkedik el az étterem = a lépcsősor megmászását be kell kalkulálni, de a teraszról (mi főszezonban, szép időben ebédeltünk ott) a kertre és a tóra nyíló kilátás remek. Az ételek kapcsán lehet kis- és nagyadagot kérni :) a leves inkább csak kóstoló kisadag esetén.
Kiváló 2018. augusztus 7.barátokkal járt itt
A panoráma és a kert pazar (sőt már kicsit sok is), a kiszolgálás viszonylag gyors, a felszolgálók segítőkészek . Az ételek finomak voltak, a levesek gyorsan megérkeztek. A főételekre kicsit többet kellett várni, ès a salátákat elfelejtették, de összességében mindennel meg voltunk elégedve, ajánlom jó szívvel!
Szent Orbán Kisvendéglő Velence - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 8.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt próbáltuk először, azóta függők vagyunk. Sajnos ritkán jutunk el de ha Velencei-tó, akkor Szent Orbán Kisvendéglő. Egy hátránya van, hogy jó előre érdemes asztalét foglalni, mert nagyon kedvelt hely. Tökéletes ebédre, de még jobb a lemenő nap mellett a tóban
gyönyörködve elfogyasztani az évek óta változatlan minőségű étkeket
A személyzet kedves, udvarias, figyelmes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 2.a párjával járt itt
Hétvégi ebédünket szerettük volna elfogyasztani az étteremben. A telítettség miatt sajnos csak a lenti alagsorban, azaz a pincében kaptunk helyet, mivel nem tudtuk, hogy előzetesen asztalt kell foglalni. Így a kiszolgálás iszonyat lassú volt, szinte olyan érzésünk volt, hogy elfelejtettek bennünket.
2016. június 21.gyerekekkel járt itt
Hát a környezet, az csodálatos ! Virágok,zöldek, kilátás, csodaszép. Amikor megérkezel, tényleg lenyűgöző a látvány (legalább is nyár elején biztos). Sajnos, ha a teraszon akarsz ülni, előre kell lefoglalnod, mert amúgy csak bent tudsz leülni. . . úgy is, hogy hiába érkeztünk délben, mindegyik le volt foglalva. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Nemrég jártunk a kisvendéglöben - ezen oldalon olvasott vélemények alapján. Nem csalódtunk, kiszolgálás udvarias, gyors és szakszerü. Az elfogyasztott ételek minöségével, adagok nagyságával megvoltunk elégedve. Kilátás a tóra - ha olyan helyen kapsz helyet - a teraszról jó.
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Azt kell, hogy mondjam, lenyűgözött az étterem. Párommal azt a kiszolgálást és ételt kaptuk ami elvárható. Sajnos a rossz idő miatt a terasz rész előnyeit nem tudtuk élvezni. Azonban lenyűgözött bennünket a hely kertrésze, az étterem hangulata és vacsora után a kilátás. Amikor megérkeztünk azonnal kedves fogadtatásban volt részünk.
Szent Orbán Kisvendéglő Velence - Külső képSzent Orbán Kisvendéglő Velence - EgyébSzent Orbán Kisvendéglő Velence - Egyéb
Szent Orbán Kisvendéglő Velence a térképen
2481 VelencePanoráma út 37.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi