Tekergő Étterem & Motel Velence

3,9
a 25 velencei étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme, hamburgerező, családi
Tekergő Étterem & Motel Velence

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Tekergő Étterem & Motel Velence vélemények

Gyenge 2022. január 16.a párjával járt itt
Ebédre álltunk meg.
A levesek (pho és egy tyúkhúsleves) mennyisége sok is, de ízre csak egy átlagos, kifőzdés leves. Az ára viszont 2300 és 1900, azért nagyon túlzó.
A főételek (grill sajt, baconba göngyölt csirke) viszont még gyengébb. Talán egy iskolai menzán megállná a helyét.
A pincér amúgy gyors, udvarias.
Szörnyű 2019. április 25.egyedül járt itt
Elvitelre rendeltem egy pizzát. Pizza rendelő [moderálva - a szerk. ] oldalról, ami gyakorlatilag a Tekergő Éttermet jelenti.
Kifizettem a becsomagolt pizzát, és csak amikor később kinyitottam a dobozt, akkor láttam, hogy a pizza alja mindenhol égett volt!

Nem tudom, hogy engedheti meg magának egy étterem azt, hogy ilyen ételt eladjon!
2055
2018. október 18.egyedül járt itt
Nem sokszor fordult elő, hogy Budapesttől nem olyan messze megéheztem volna hazafelé. Ha már eljövök idáig, azt a pár kilométert már kibírom nyelés nélkül is. De most semmi nem hajtott, itthon nem tudtam semmiről, hát ide betévedtem. Egyszer régen, emlékszem, hogy megálltam valahol itt és felháborítóan drágának találtam a helyet.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
Erre jártunk és kíváncsian kerestük, hogy hol lehet jókat enni-inni a környéken. A net az első 3 hely között jelölte meg. Ami felkeltette a kíváncsiságunkat az a "híres-neves hamburger" volt. És nem véletlenül az. ;-)A képek is nagyon csábítóak voltak, a kilátással és kommentekkel együtt. És ezek mind így valósultak meg szépen, sorban.
Kiváló 2017. július 26.a párjával járt itt
2017 júliusában az EFOTT ról haza felé fedeztük fel ezt a csodás panorámájú éttermet. A tömeg mellett teljesen kényelmesen elférve, gyors és kedves kiszolgálásban volt részünk és a pizza is tökéletes volt, bár kicsit drágán mérik de hát kint a tó parton mit várjunk? :)) a limonádé meg nagyon finomra sikerült :)
akár nyaralsz akár csak arra vezet utad térj be :)
Kiváló 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Egy helyi barátom javaslatára ugrottunk be ide - mivel a kedvenc velencei lángossütőnk aznap éppen szünnapot tartott. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan volt, a látogatásunk után egy hónappal kapta meg a legjobb "útmenti burger" címet egy népszerű internetes portáltól. Tényleg nagyon finom. . .
Kiváló 2014. július 8.gyerekekkel járt itt
Sokszor járok be ebbe az étterembe kávézni mert nagyon szeretem a Segafredot. Most úgy alakult, hogy családommal Velencei korzóra jöttünk strandolni és ide jöttünk el vacsorázni. A kiszolgálás nagyon kedves, mint mindig. Sokféle étel ettünk, szezonális étlapról is választottunk. Minden nagyon finom volt! A gulyásleves ritka finom.
Átlagos 2013. december 14.családjával járt itt
Véletlenül keveredtünk a Tekergő Motelhez. Egy halászcsárdát kerestünk a tó partján, de egy órás tekergés után sem sikerült megtalálni, és akkor a Tekergőhöz lyukadtunk ki. A gyerekek már nagyon éhesek voltak, ezért az étterem éjszakai (kevéske) választékából választottunk. Jó sok pénzért nagyon átlagos ételben volt részünk.
Kiváló 2013. november 6.a párjával járt itt
Alapvetően igyekszem kerülni az M7 vendéglátóhelyeit, de a Tekergő étterem - egyetlenként - bekerült az idei Gault Millau kalauzba, így gondoltam teszek egy próbát. Nem vagyok képzett tesztelő, ezért nem is bocsátkoznék részletes és hosszú ismertetésbe, lényeg a lényeg: kellemes miliő, remek kiszolgálás, kiváló ételek - a legjobb autópálya melletti étterem az országban!
2013. október 3. járt itt
Nem vagyok gourmet, csak egy üzletember, akinek egyik kedvenc étele a libamáj. Ettem már sokfélekêppen, mindenhogy ízlett, mert eddig sosem volt nyers! De itt! A halványrózsaszín véres pép úszkált a zsírban, nem akartam hinni a szememnek! Annyira éhes és ideges voltam, hogy magamba tuszkoltam, nem szóltam semmit! De most!
Tekergő Étterem & Motel Velence a térképen
2481 VelenceSukorói út 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz