Hotel Juventus Velence ★★★

Három csillagos superior szálloda
Hotel Juventus Velence
Hotel Juventus VelenceHotel Juventus Velence
Hotel Juventus Velence

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Hotel Juventus Velence vélemények

Gyenge 2018. július 12.a párjával járt itt
Óriásit csalódtam a 3 csillagos hotelben! ! ! Ahogy már előttem is jelezték, a medencevíz, a jakuzzi hideg volt, a szoba koszos, a lepedőm szakadt, és megkockáztatom, hogy nálam is volt ágyi poloska! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 8.barátokkal járt itt
Párommal foglaltunk szobát 4 nap 3 éjre reggelivel. Barátaink később csatlakoztak hozzánk, így baráti társasággal voltunk. Hamarabb érkeztünk meg a szálláshelyre mint délután 2 óra, a csomagjainkat a recepción leadhattuk, de nem tudtuk hamarabb elfoglalni a szobát. A takarítás azért hagyott némi kívánni valót. . .
Gyenge 2018. január 5.barátokkal járt itt
2017. december végén töltöttünk el 2 éjszakát a szállodában. A szoba kényelmes, a személyzet udvarias,a tisztaság rendben, a reggeli is elfogadható volt. DE: wellness miatt mentünk ebbe a hotelbe, ami azt jelenti, hogy van bent az úszómedence 25-27 fokos, jakucci és szauna. Mindezek közül csak a szauna volt rendben!
2017. szeptember 17.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése kiváló. A személyzet és a kaja rendben van. A szobák felszereltsége és állapota viszont hagy némi kívánni valót maga után. Nem tévézni megyünk egy hotelbe, de azért a egy 26 cm-s ezeréves TV-t ne tegyünk már be. Inkább ne legyen semmi. Augusztusi nyár, telt ház, legyen elég napozó, ha már a terület adott, hogy kihasználhassuk.
Hotel Juventus Velence - KörnyékHotel Juventus Velence - Környék
2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Minden tetszett csak a szoba nagyon meleg volt és a légkondi nem ért semmit. De aztàn jött a megmentő lehűlés szerencsére!
Hotel Juventus Velence - Környék
Szörnyű 2017. augusztus 4.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk ott
Reggelre a testem tele volt csípésekkel!!!!derekam,lábam,karom,szememnél
ÁGYI POLOSKA!!!!!!!
reggelinél háromszor (!!!)kértem tejet,mire nagy kegyesen kaptam(csak egy két decit kértem)
kérni kellett virslit,tojást,sajtot..
Hotel Juventus Velence - Egyéb
Kiváló 2016. június 3.csoporttal járt itt
Egy 32 fős csappattal érkeztünk a hotelbe, eltölteni aktív pihenéssel egy hétvégét. Csoportunk a mozgást, tornát kedvelő hölgyekből alakult. Itt elérhető volt számunkra mindaz, amire szükségünk volt ehhez. A beltéri edzésekhez biztosítottak egy nagy termet. Amikor pedig kedvünk úgy tartotta, a gyepre telepedtünk le és végeztük a gyakorlatokat.
Kiváló 2014. január 16.kollégákkal járt itt
Esküvő és csapatépítés
Unokahúgom esküvőjén, majd a munkatársaimmal csapatépítő tréningen voltam a Hotel Juventusban. Családias, kedves kiszolgálásban volt részünk. Az ételek változatosak és finomak voltak. Az egész Hotel ragyog a tisztaságtól. Esténként jól esett úszni, pezsgő-fürdőzni.
2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Amikor megérkeztünk a szobánk már készen állt a fogadásunkra. Nem tudom mikortól, mert minden pókhálós és poros volt. Gondoltuk, hogy a bárban iszunk egy kávét felfrissítés gyanánt. A kiszolgálás nem a legkedvesebb volt. Ezt azért nem ragozom tovább, mert mindenkinek lehet rossz napja.