Kavics Spa Klub & Hotel Velence

Szálloda minősítés alatt
Kavics Spa Klub & Hotel Velence
Kavics Spa Klub & Hotel VelenceKavics Spa Klub & Hotel Velence
Kavics Spa Klub & Hotel VelenceKavics Spa Klub & Hotel Velence

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Kavics Spa Klub & Hotel Velence vélemények

Kiváló 2019. december 27.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt. A személyzet nagyon tapasztalt, fiatalos, barátságos és segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a reggeli pedig nagyon bőséges, a capuccino remek. A wellness és a squash is nagyon tetszett Nekünk. Ajánljuk ismerőseinknek is jó szívvel.
Kiváló 2019. március 4.a párjával járt itt
Először voltunk, de nem utoljára! Kellemes benyomást tett ránk a hely és a környék is, biztosan ellátogatunk ide nyáron is! A személyzet nagyon segítőkész, külön kiemelnénk az étterem vezetőnőjét, aki végtelenül kedves és kiváló vendéglátó, nálunk Ő kapja a "csillagos ötös" kategóriát!
Kiváló 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
A férjemmel és a fiunk családjával (két 10 éves iker kislánnyal) töltöttünk el a hotelben 3 éjszakát. Kellemes családias légkör fogadott bennünket, kedves személyzettel és előzékeny kiszolgálással.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
A személyzet figyelmes, segítőkész volt. Tetszett a Hotel eredeti építészeti kialakítása, valamint a sok kisebb esztétikai ötlet, melyet iparművészeti tárgyakkal, ötletes feliratokkal és díszített motívumokkal értek el. Viszonylag kis területen meglehetősen sok funkció került kialakításra, mégsem éreztem zsúfoltnak.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Csodálatos 3 napot töltöttünk a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. Az étkezés során nagyon finom és változatos volt az étel. A Szilveszter este remekül volt megszervezve,mivel családias hangulatot teremtett a személyzet. Éjfélkor a koccintás után remek nagyon jó ötletnek bizonyult,hogy mindenki felírhatta kívánságát egy kis cetlire és lufival elengedhette.
2016. július 5.kollégákkal járt itt
A lift a fél emeletről indul! ? Nem lehet a függönytől kinyitni az ablakot. Nincs föltéve a zuhanyozóban kapaszkodó, a tusfürdőnek is kéne egy tartó. A fönti pezsgőfürdőt fiatal 2 méteres atlétáknak vették. Mi nem tudtunk volna sem bele sem kimászni. A lenti kismedencéhez nagyon kicsi lépcsősor vezet persze kapaszkodó nincs. Ha valakit baleset ér fogadjon ügyvédet! !
Kiváló 2016. június 20.a párjával járt itt
Párommal kettesben töltöttünk itt együtt egy szuper hétvégét! A hotel és a szoba szép tiszta! A személyzet aranyos, kedves, segítő kész. A recepciós úriember végigvezetett minket a hotelben megérkezésünkkor, ami nagyon szimpatikus gesztus! Első este grillvacsorával készültek a medence mellett ami isteni finom volt, remek hangulattal!
Kavics Spa Klub & Hotel Velence - VendéglátásKavics Spa Klub & Hotel Velence - WellnessKavics Spa Klub & Hotel Velence - Wellness
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt más párokkal együtt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk. Tisztaság, rend jellemzi a hotelt. A személyzet kedves és segítőkész. Semmiből nem szenvedtünk hiányt. Az árak kicsit magasak. A football biliárd kedvencünk volt. A finn szauna is jó volt, csak nehéz volt fel fűteni 70 fok fölé nem nagyon akart menni.
Kavics Spa Klub & Hotel Velence - VendéglátásKavics Spa Klub & Hotel Velence - Egyéb
Kiváló 2016. január 5.egyedül járt itt
Nagyon családias és meghitt szilvesztert töltöttünk a Kavicsban. Szuper wellness és személyzet. Teljes pihenés mert nincs sok szoba ezért nagyon családias. Nem kellett a wellnessben semmire várni, mert nem volt tömeg. Kiváló helyszín, aki közvetlen, barátságos embereket és környezetet keres sok törődéssel.