Mad-Mex Mexican Grill & Bar Vép

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Mad-Mex Mexican Grill & Bar Vép vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. június 18.barátokkal járt itt
Igazából egy pizzériába indultunk, de az sajnos hétfőn és kedden zárva, így jutottunk ide. Kedd este volt, ehhez képest a teraszon telt ház fogadott minket. Így odabenn foglaltunk helyet. Rekkenő hőség, klíma nuku, csak kereszthuzat. Jól néz ki a belső, bár a falakon már látszik a nekicsapott székek és asztalok nyoma.
Szörnyű 2016. január 4.a párjával járt itt
A hely nagyon "trendi" első látásra: 3-ból 2 pincér chatel munka közben, bár őket felszolgálóknak hívnám: rendelés felvesz, étel kivisz-fizettet. Egyszer sem kérdezték meg, hogy mindent rendben találtunk-e, innánk-e még vmit, vagy hogy mi a csudáért nem fogy a forralt bor (íztelen, talán túlmelegített, alkoholban gyenge lé).
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 27.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben van ez étterem. A kiszolgálás kedves volt, bár picit lassú (annak ellenére, hogy nem volt sok vendég). Remek, bőséges választék, a legnagyobb előny, hogy az ételek csípősségi foka szabadon választható! ! ! Nagy adag, szépen tálalva, az ízek kifogástalanok. Az ételek tálalása nagyon gusztusos és kreatív.
Kiváló 2015. június 10.családjával járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, fényes, és meglehetősen szép helyen van. A tisztaság is szinte tökéletes, egyedül az zavart minket kissé, hogy (bent ültünk le) legyek repdestek az ablaknál ami mellett az asztalunk volt. A kiszolgálás kiemelkedően jó, ilyen kedves pincérekkel még nem találkoztam Magyarországon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 1.családjával járt itt
Az étterem berendezése, kinézete nem hagy kívánnivalót maga után: igényes, tiszta, szép. Egy apró, talán viccesnek tűnő kellemetlenségem adódott az asztallal: a felülete olyan érdes volt, hogy kifejezetten kellemetlen volt támaszkodnom rajta. Az ételek mennyisége az előttem szólókhoz hasonlóan tényleg bőséges, azonban ügyesen megoldották a spórolást: sok a zöldség, kevés a hús.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25.barátokkal járt itt
Alig vártam már, hogy kipróbáljuk ezt az éttermet, mivel sok jó véleményt hallottam már róla. Nem próbáltam még a mexikói ételeket, ezért is vártam úgy a baráti összejövetelt a vépi étteremben. Mindennel meg voltunk elégedve: az ételek finomak voltak, az adagok hatalmasak.
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Már többször jártam az étteremben és mindig viszek magammal valakit, aki még előtte sosem járt itt. Eddig mindig elégedetten távoztunk. Aki nem ismeri az étlapon szereplő ételeket, annak a 2-4 személyes tálakat ajánlom, amelyen többféle étel is megtalálható, ez által egy kis ízelítőt nyerhetünk. A kiszolgálás mindig kedves.
Gyenge 2013. november 29.a párjával járt itt
Végre volt lehetőségünk kipróbálni e különleges helyet,de sajnos nem várt élmény ért bennünket. Az étterem kívül-belül szép,elegáns. Viszont ami borzasztóan kiábrándító volt,hogy a 2személyes 6000ft-os bőségtálat mikor kihozták,azonnal küldhettem vissza, mert jég hideg volt az összes fajta étel a tányéron.
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Igazi amerikai stílusban berendezett vendéglő, nagyon megnyerő már maga a berendezés is. A pincérek kedvesek, segítőkészek, és az ételre sem kell sokat várni. Az ízek fantasztikusak, mindenképpen ajánlom a mexikói különlegességek kipróbálását. De nemcsak mexikói, hanem magyaros ételek is vannak az étlapon levestől kezdve desszertig. Még egy utolsó pozitívum: Erzsébet utalványt is elfogadnak! :)
Kiváló 2013. augusztus 28.családjával járt itt
Eredeti, igazi mexikói ételek, a csípősség külön kérésre választható (0-4).
De az étlapon megtalálhatóak a hagyományos magyar ételek is. Helyben grilleznek, és akár meg is nézhetem, hogy készül az ételem.
Nem a legolcsóbb hely, de a kapott adagokhoz megfelelő az ár.
A kiszolgálás kedves, a mellékhelyiség és az étterem is kifogástalanul tiszta.
Jó szívvel ajánlom
Mad-Mex Mexican Grill & Bar Vép a térképen
9751 VépKassai út 73.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V