Dédi Vendégháza étterem Veresegyház

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház
Dédi Vendégháza étterem VeresegyházDédi Vendégháza étterem Veresegyház
Dédi Vendégháza étterem VeresegyházDédi Vendégháza étterem Veresegyház

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház bemutatkozása

Vendégházunkat 2011-ben alapítottuk Veresegyház központjában. Az eltelt évekre visszatekintve és a jövőre gondolva egyaránt, elsődleges célunknak tartjuk hogy Vendégeink igényeit a lehető legnagyobb mértékben kielégítsük! Szeretnénk a kistérségben egyedülálló szolgáltatást nyújtani a vendéglátás területén.

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Dédi Vendégháza étterem Veresegyház vélemények

Kiváló 2021. július 21.gyerekekkel járt itt
12 előtt érkeztünk, így még csak a menza ételek voltak. Nagy volt a választék, finom volt minden. 9 ezer Forintból öten megebedeltunk.
Szörnyű 2019. március 15.gyerekekkel járt itt
A családommal vacsoráztunk itt, egy hétvégi napon. A pincér megmutatta az asztalunkat aztán eltűnt. kb 15 percig nem láttuk. Mi kérdeztük meg, hogy rendelhetünk e italt. Rendeltünk, ételt is. Semmi különöset vagy különlegeset. Vártunk rá majd 1 órát, pedig nagyjából 20-25-en lehettünk az étteremben. Mondhatni kongott az ürességtől.
Szörnyű 2017. február 25.a párjával járt itt
Mindenki ellenőrizze le tételesen a fogyasztást,mert "véletlenül"mást is kifizettetnek.
Sokadszor jártunk ott,nem szoktuk ellenőrizni a számlát...
Ki tudja,hogy hányszor vertek át minket néhány ezer forinttal!?!?
2017. február 6.gyerekekkel járt itt
A Póni farmra vittük el a gyerekeket lovagolni, hazafelé a tóparti halas vendéglőben ismét nem sikerült ennünk, így Veresegyház központjába beérve az első lehetséges helyen leparkoltunk, Dédi Vendégháza előtt. A különteremben egy kisebb létszámú lakodalom zajlott, elég csendes és visszafogott hangulatban, mi a középső helyiségben kaptunk asztalt.
Dédi Vendégháza étterem Veresegyház - Külső képDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/italDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/italDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/italDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/italDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/italDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - BelsőDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Külső képDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Külső képDédi Vendégháza étterem Veresegyház - Étel/ital
Gyenge 2016. október 14., üzleti partnerrel járt itt
Ha egy étterembe vissza térek az abból az okból teszem mert ízlett .
Na itt ha visszatértem 5 X akkor 5 X voltak más ízek.
Ez nem is lett volna gond de ha az ember ezt építő kritikaként megpróbálta jelezni akkor meg en voltam a probléma . . .

Sajnos a hal a fejétől bűzlik es itt ez be is bizonyosodott.

Sorry a felszolgálóknak es dolgozóknak de ez igy van.
Kiváló 2016. július 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes kis étterem. A pincér figyelmes pontos és precíz. Az étlap áttekinthető. A parkolás jó. A főút közelsége kicsit zavaró Az ételek jó ízűek az italválaszték megfelelő a házi limonádé nagyszerű. Az adagok bőségesek. Nagyon kellemesen éreztük magunkat csak ajánlani tudom.
2015. október 12.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos kis étterem! A kiszolgálás udvarias, gyors és profi. Isteni kacsát ettünk. A pincér nagyon figyelmes volt, külön jelezte, hogy pár perc és szervírozza az ételt, éppen tálalja a séf a kacsát. Az étlap nekünk nagyon tetszett, jól átgondolt és felépített.
2014. április 28.barátokkal járt itt
Néhány alkalommal jártam az étteremben. A nem túl nagy kínálatú étlapról többféle ételt is próbáltunk és az a vélemény alakult ki bennem, hogy egy kellemes hangulatú, a kötelező ízvilágot hibátlanul hozó étterem, de nem mutatott semmi pluszt, amitől törzsvendég lehetnék.
Dédi Vendégháza étterem Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházFő út 82.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V