Libra Hotel Veresegyház ★★★

Libra Hotel Veresegyház
Libra Hotel VeresegyházLibra Hotel Veresegyház
Libra Hotel VeresegyházLibra Hotel Veresegyház

Libra Hotel Veresegyház bemutatkozása

Budapesttől 20 kilométerre, Veresegyház belvárosában várja vendégeit a Libra Hotel. A hotelben 15 fürdőszobás, pótágy elhelyezésére alkalmas, televízióval, internet-csatlakozással ellátott szoba van, amely 36 fő részére biztosít kényelmes elhelyezést.

A Libra Hotel legnépszerűbb csomagjai

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház - Tavaszi zsongás a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás a Librában
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Libra Hotel Veresegyház vélemények

Kiváló 2015. április 13.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen, nagyon kedves személyzettel, remek étteremmel felszerelt hotel. A privát jakuzzi egy külön élmény volt számunkra. Az éttermi kiszolgálás remek és nem mellesleg az ételek is kitűnőek voltak. Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el itt, köszönjük!
Libra Hotel válasza
Kedves Vendégeink! Öröm ilyen értékelést olvasni, köszönjük szépen az elismerő szavakat. Reméljük, a jövőben is lesz még alkalmunk köszönteni Önöket szállodánkban.
2015. április 21., Olajos Tímea, Libra Hotel
Kiváló 2015. március 16. járt itt
Minden tetszett, a nagylányommal voltam. Nagyon segítőkész a személyzet, és különösképpen az esett jól, hogy rugalmasak. Mi elég speciális étkezésen vagyunk, így óhatatlan, hogy nekünk nem volt túl nagy a választék, de mindig finomat ettünk. Talán ami számomra hiányzott, egy kis konditerem, legalább 1-2 géppel.
Kedves Diana!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani és az ilyen pontozás láttán tudatosul, hogy van értelme a munkánknak.
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
2015. március 18., Hódi Angelina, Libra Hotel
Kiváló 2015. január 20.a párjával járt itt
A Hotel elhelyezkedése szuper. Csendes,pedig a központban van. A Személyzet kedves,udvarias(csinos). Az ételek kiválóak! Az ár-érték arány abszulut megállja a helyét. A Szoba kényelmes,szép,és tiszta. Aki pihenni szeretne,vagy aktiv pihenő,csak ajánlani tudom. Mi a párommal nem csalódtunk,szivessen visszamennénk ha lessz rá lehetőségünk. (gratula az egész stábnak! ! ! ! ! )
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a szép pontozást és a kedves szavakat az egész személyzet nevében!
A jövőben is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban
2015. január 22., Lipniczky Mária , Libra Hotel
Kiváló 2014. december 26.a párjával járt itt
Párommal és kiskutyánkkal mentünk kikapcsolódni a Librába. Érkezésünkkor kellemes környezet fogadott minket, nagyon kedves személyzettel. A szoba tiszta volt, kényelmes az ágy, nagy a fürdőszoba. Ajándékok fogadtak minket, amiknek nagyon örültünk. Az étterem is kellemes volt, megfelelő adagok és finom ételek.
Kedves Erika!

Köszönjük szépen a szép pontozást és a kedves szavakat! Ilyenkor látjuk,hogy van értelme munkáknak! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! Boldog Új Évet kívánunk!
2014. december 27., Lipniczky Mária , Libra Hotel
Kiváló 2014. október 30.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a Librában, a romantikus csomag szolgáltatásait vettük igénybe. A kiszolgálás, a tisztaság, a wellness részleg kifogástalan volt. A csomag része volt a gyertyafényes vacsora, mind a két estére, illetve a reggeli is: a vacsorák rendkívül finomak voltak (étlapról azt választottunk, amit akartunk), a reggelik is bőségesek voltak.
Libra Hotel válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést valamint a kedves szavakat! Örülünk hogy emlékezetessé tudtuk tenni a születésnapot!
Igyekszünk mindig a legjobbat nyújtani vendégeink számára.

Szeretettel várjuk önöket máskor is!
Üdvözlettel, Lipniczky Mária
2014. november 7., Lipniczky Mária , Libra Hotel
Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Minden elképzelésünket felülmúlta a személyzet a kiszolgálok és a Recepciósok nagyon közvetlen barátságos odaadó vendégszeretete.
Tisztaság úgy a szobában mint a Infra szaunában, Jakuzziban étteremben. Nagyon finomak és bőségesek voltak az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk és mindenhol terjesztjük jó hírüket. Még egyszer nagyon szépen köszönünk mindent.
Libra Hotel Veresegyház - Külső képLibra Hotel Veresegyház - Külső képLibra Hotel Veresegyház - Külső képLibra Hotel Veresegyház - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 30.a párjával járt itt
Kicsi hotel Veresegyház szívében, hangulatos étterem, a közelben van mindenféle bolt, belül gyönyörű környezet, tisztaság, az összes dolgozó nagyon kedvesen viselkedett, figyelmesek voltak, az ételek finomak, főleg a húsok (bár egyszer száraz volt a rizs), a "reggeliztető néni" külön dicséretet érdemel, mert nagyon segítőkész volt és mindig mosolygott.
Kedves Tóth Zsófia Anna!

Nagyon köszönjük a kedves szavakat! Örülünk, hogy jól érezték magukat! Reméljük, legközelebb is ellátogatnak hozzánk!

További szép napot kívánok!
2014. szeptember 3., Lipniczky Mária , Libra Hotel
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat töltöttük itt,a Romantikus csomag keretein belül. Szerintem az értékelés önmagáért beszél!
Csak ajánlani tudom mindenkinek,kedves családias hangulatú hely. Itt tényleg lesik az ember kívánságait,még egy tortát is beloptak nekem az évfordulónkra pedig csak emailban egyeztettünk :)
Az ételek kitűnőek,a személyzet kiváló,a tulajdonos hát róla ódákat lehetne zengeni
Libra Hotel Veresegyház - Vendéglátás
2014. április 7.gyerekekkel járt itt
A Hotel-ben töltött hétvégén a személyzet kifejezetten kedves, együttműködő, segítőkész volt. A szoba tiszta és kényelmes, de sajnos pont a feljáratnál, utcai ablakokkal, így meglehetősen forgalmas, minden jövés-menés behallatszott. A wellness részben a jakuzzi bizonyos funkciója inaktív volt.
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Mi a Párommal Libra Hotelben a romantikus csomag szolgáltatásait vettük igénybe. Az ott dolgozó személyzet (minden apró részletet figyelembe véve) mindent megtett annak érdekében, hogy valóban romantikusan, meghitten teljenek napjaink. Teljes kikapcsolódásra adott lehetőséget, hogy élvezzük a wellness részleg szolgáltatásait.
Libra Hotel Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházCsokonai u. 2-4.
2000
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár