Barna Party Kisvendéglő Verőce

Barna Party Kisvendéglő Verőce
Barna Party Kisvendéglő VerőceBarna Party Kisvendéglő Verőce
Barna Party Kisvendéglő VerőceBarna Party Kisvendéglő Verőce

Barna Party Kisvendéglő Verőce bemutatkozása

Egyedülálló, közvetlen Duna-parti terasszal rendelkező étterem kiváló adottságokkal, széles étel- és italválasztékkal, udvarias, profi kiszolgálással. Család- és állatbarát étterem, ahol a vendég a legfontosabb. Különböző rendezvények lebonyolítása igény szerint, mindig kedvezményekkel és akciókkal.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Barna Party Kisvendéglő Verőce vélemények

Kiváló 2023. október 2.a párjával járt itt
Nagyon szép kilátás, jó kaják. A dunapart sétálásra, illetve furdésre is alkalmas a duna. Innen gyönyörű kilátás nyílik a túlsó partra. A duna vize kicsit hideg és hírtelen mélyül.
Kiváló 2023. július 9.a párjával járt itt
Itt jártunk a párommal esküvői vacsorán ,kedvesek udvariasak a felszolgálók, a vacsora kiváló volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek s bízom benne hogy még járunk ott a párommal máskor is.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. május 1.a párjával járt itt
Közvetlenül a Duna partján! Ennek nagyon rossznak kellene lenni, hogy ne tessen. De nem, hanem nagyon jó! Vasárnap 12 előtt nem sokkal, még éppen a csúcs előtt, találtunk egy jó asztalt a teraszon. Gyorsan felvették a rendelést, hamar ki is hozták. És minden nagyon finom volt. Bővebben: rántott camembert, rántott ponty.
Barna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/ital
Kiváló 2021. július 21.gyerekekkel járt itt
Párszor ettünk itt. Nagyon szép helyen van. Jók voltak az ételek, csak elég drágák és kicsi adagok voltak.
Kiváló 2021. május 26.a párjával járt itt
Egy esős nap, amikor nem tudsz sehová menni, de éhes vagy. Ekkor mentünk a szállásunkról ebbe az étterembe. elég rossz kritikát olvastam itt róla, de épp ezért mentünk el vacsorázni a Barna Partiba. Nagyon nagy meglepetés ért, mivel kellemes fogadtatásba volt részünk. Nagyon finom ételeket kaptunk, nagy jó árért! Tehát amit olvastam, abból semmit nem tapasztaltam.
Barna Party Kisvendéglő Verőce - Külső képBarna Party Kisvendéglő Verőce - BelsőBarna Party Kisvendéglő Verőce - Külső képBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/ital
Szörnyű 2020. július 2.barátokkal járt itt
Szerettünk volna fagyizni és kávézni 14 óra után, rendelést felvette a pincér ( 1290 Ft 3 gombóc fagyi kehely ) nem olcsó, majd jön a tulaj és közli velünk mivel nem eszünk hagyjuk el az éttermet! Kérdeztük miért? Válasz ez nem kifizetődő ,az csak ebéd elfogyasztása után rendelhető a fagyi! Csodás szemlélet ! Nincs mit tovább hozzáfűzni.
Szörnyű 2020. július 1.barátokkal járt itt
Íztelen ételek,,, főleg a gyümölcsleves. . . a főételt nem lehet kivárni. . . még ha ehetetlen is megeszed,mert annyira éhes leszel. A tulaj kritikán aluli, nem lehetne vendégek közelébe engedni. Azt próbálja elhitetni saját magával is, hogy szövetkeznek ellene és a negatív kritika 1 embertől származik.
Kiváló 2020. június 29.családjával járt itt
Nagyon szép a kilátás a teraszról, kedves a kiszolgálás, és finomak az ételek! Nagy a választék és a desszertek is kiválóak, ráadásul jól megpakolják a tányérokat. Már régóta járunk ide (körülbelül 15 éve), nagy megelégedettséggel, sosem csalódtunk! Fagyijuk is van, melyet a főút felőli kiadó ablakban is lehet kérni, és abból is sokféle, sok egyedi íz van, mind nagyon jók.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 8.családjával járt itt
Érdekes, vannak a világon olyan helyek, hová az ember gyermeke sokáig nem utazik el, vagy nem jut el. Aztán azon kapja magát, hogy azt veszi észre, már megint itt jártam. Ilyen számomra a Dunakanyar környéke: Visegrád, Nagymaros, Kismaros, Zebegény, Verőce. Ez utóbbi három helyen az elmúlt hónapokban többször is jártunk.
Barna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/italBarna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/ital
Szörnyű 2019. május 19.a párjával járt itt
Egyszerűen értékelhetetlen az étel. A harcsa véres volt visszaküldtük, de semmi megbánás nem tűnt a tulajdonos arcán. Az étterem koszos, nem kedvesek és tényleg egy pozitívumot se tudnék említeni. Ezek mellet egy g. értékelésre személyeskedve reagált Sztyupid Péternek nevezett, gondoltam akkor ez a személyeskedés is belefér (becenevem). Tényleg kerüljétek a helyet!
Barna Party Kisvendéglő Verőce a térképen
2621 VerőceÁrpád u. 2/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V