Vén Duna Cukrászda Verőce

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Vén Duna Cukrászda Verőce vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. május 23.egyedül járt itt
Zig Zag értékelése óta alig változott a helyzet. A kávé, sütemény jó volt. A kiszolgálás rendben, az árak, tisztaság rendben. A hangulata sem rossz, de egy kis fantáziával sokkal jobban ki lehetne használni a hely kitűnő adottságait. Ugyanis a cukrászda szinte a Duna mellett van, de ezt csak akkor vesszük észre, ha kijöttünk a cukrászdából.
Kiváló 2018. október 23.a párjával járt itt
Nagyon finomak a fagyik, nagy a kinalat is, de a sütik meg azoknal is finomabbak, a csupacsoki kesz csokibomba!
Gyenge 2018. október 15.gyerekekkel járt itt
A hely, és a kiszolgálás rendben van, az árak nagyon barátiak. A fagyi is finom volt, és itt be is fejezném a pozitívumok felsorolását. A 3 különböző süteményből egyik sem volt finom, a krémes konkrétan egy emberiség elleni bűntett. . . Lehet csak nekünk nem volt szerencsénk mert éppen megborult a zselatin vagy a puding, de a krémes krémje inkább a kocsonyáéra hasonlított mint krémesére.
2018. január 12.egyedül járt itt
Verőce központjában, a főút mellett található, évek, talán évtizedek óta működő cukrászda, az épület mögött a Dunapart húzódik. Alapvetően funkcionális, kulturált berendezés, az ablakok és a fal mentén néhány ülőhely asztalokkal, nyáron kinti terasz. Rendelés és fizetés a pultnál, helyben fogyasztás esetén adnak porcelán tányért, de nem viszik ki az asztalhoz a rendelést.
Vén Duna Cukrászda Verőce - Külső képVén Duna Cukrászda Verőce - MosdóVén Duna Cukrászda Verőce - MosdóVén Duna Cukrászda Verőce - BelsőVén Duna Cukrászda Verőce - Étel/italVén Duna Cukrászda Verőce - Étel/italVén Duna Cukrászda Verőce - Étel/italVén Duna Cukrászda Verőce - BelsőVén Duna Cukrászda Verőce - Étlap/itallapVén Duna Cukrászda Verőce - Külső képVén Duna Cukrászda Verőce - Étel/ital