Villa Rigo Panzió Verpelét

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Villa Rigo Panzió Verpelét vélemények

Kiváló 2018. április 28.a párjával járt itt
Már 2x voltunk itt a párommal, mindkét alkalommal nagyon elégedettek voltunk. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek, kényelmesek az ágyak. Az udvar és a terasz rendezett, ápolt, tiszta. A kert végében a kis tó és a vadetető csodaszép. A wellness nem nagy, ám mivel sosem csúcsidőben voltunk, nem is kellett 1 percet sem várni senkire, semmire.
Kiváló 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Először is kezdeném a tisztasággal: sokadik hely volt a héten, ahol megszálltunk, de ez volt az egyetlen ahol valóban tisztaság fogadott az utolsó négyzetcentiméteren is. Végre egy ágy, ami kényelmes és nem rugókat érez az ember az oldalában, szóval az is kifogástalan volt és kellemes meglepetés. Kedves, figyelmes és segítőkész személyzet.
Kiváló 2017. május 15.egyedül járt itt
Csendes falusi környezetben, közel Egerhez, családias hangulat. Azbap éppen esküvői rendezvény volt a villában, ennek ellenére semmi sem zavarta a nyugalmamat. Ár érték aránya megfelelő. A faluban nincs vendéglő, ami nagyon hiányzott.
2016. május 10.a párjával járt itt
A Panzió szép helyen van, ideális kiindulópont mind Eger, mind a környék látnivalóinak megtekintéséhez, ha autóval érkezik a vendég. Apartman részen voltunk, tisztaság jellemezte a szobát és a Panzió területét is. A kert végében gyönyörű rész van kialakítva és bár az más magánterülete, nagyon kellemes mellette üldögélni.
Villa Rigo Panzió Verpelét - Medence/kertVilla Rigo Panzió Verpelét - KörnyékVilla Rigo Panzió Verpelét - EgyébVilla Rigo Panzió Verpelét - Szobák