Ez a hely megszűnt!

Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Gartner Restaurant & Panzió Veszkény vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 23.családjával járt itt
Utazásunk alatt álltunk meg ebédelni az étteremnél. Jó választás volt! Az ételek kis adagban is elegendőek voltak, továbbá frissek, finomak. Az étterem tágas, tiszta, rendezett. Terasza is van. A felszolgáló kedves, vidám, segítőkész volt. Nem kellett sokat várni a rendelés után, hamar érkeztek ételeink.
Gartner Restaurant & Panzió Veszkény - Étel/italGartner Restaurant & Panzió Veszkény - Étel/ital
Átlagos 2015. május 10.a párjával járt itt
Évfordulónk alkalmából ebédeltünk itt. Párom Jókai bablevest és vörösboros marhapörköltet evett, én tárkonyos csirkeragulevest és baconös csirkemellet sajtmártásban. A bablevesben a bab szét volt főve, a ragulevesben a zöldségek félpuhák voltak. Párom először csak levest akart enni, azt hitte, hogy azzal jól fog lakni, de nem adtak túl nagy adagot, ezért választania kellett főételt is.