Elefánt Étterem Veszprém

étterem
Elefánt Étterem Veszprém
Elefánt Étterem VeszprémElefánt Étterem Veszprém
Elefánt Étterem VeszprémElefánt Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Elefánt Étterem Veszprém vélemények

Átlagos 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Idén júniusban a Spartan futam után jöttünk ide enni egy bőségeset. A Hamburger nagyon finom laktató volt és a kumpli is finom volt. A borjú bécsi krumpli salátával borzasztó volt. A hús mócsingos a saláta tele rakva friss kaporral, amire nem számít az ember egy krumpli salátánál, ha tudom nem azt rendelek. A Limonádé finom volt.
Kiváló 2019. május 5.családjával járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos hely kedves gyors kiszolgálás finom étel. Csak ajánlani tudom.
2018. szeptember 25.barátokkal járt itt
Úgy másfél éve írtam az Elefánt étteremről egy dícsérő bejegyzést és most megint írok. Kisgyerekes vendégeinket hívtuk meg a vár látogatása után egy kávé-süti "kombóra". Aztán megtörtént,, hogy a kislány beleharapott a pohárba, melynek letört egy darabja. Hála az égnek semmi komolyabb baj, vagy sérülés nem történt.
Elefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - BelsőElefánt Étterem Veszprém - MosdóElefánt Étterem Veszprém - Étel/italElefánt Étterem Veszprém - Étel/italElefánt Étterem Veszprém - Étel/italElefánt Étterem Veszprém - Étel/italElefánt Étterem Veszprém - Külső kép
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Veszprémben a vár bejáratánál található ez a kis étterem. Azt hiszem jogosan vannak ők ezen a helyen, hiszen még a túrisztikailag gyenge januárban is majdnem teltház volt. Kedves mosolygós felszolgálók, normál várakozási idő, finom ételek. A borok egy temperáló hűtőben várakoznak. Kristálytiszta vízű akvárium, dísztárgyak teszik otthonossá a helyet.
Átlagos 2016. július 27.családjával járt itt
Múlt pénteken, az állatkert utàn tértünk be ebbe az étterembe. Nem bíztuk a véletlenre, előtte elolvastuk a véleményeket, amelyek ha jól emlékszem ,egy-két kivétellel 5 * -ra értékelték ezt a helyet. Azt kell mondjam, hogy a kisebbséghez tudok csak csatlakozni. A hely kellemes, tiszta, de az étel egytől egyig ízetlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Az étterem elhelyezkedése kiváló - nyáron a kihelyezett asztaloknál kellemes volt a kilátás és a (Veszprémben ugyebár) lengedező szellő. A belső hangulatos, de az épület jellegéből adódóan kis teret maximálisan kihasználták. A mellékhelyiség kifejezetten szűkös.
Kiváló 2015. április 5.a párjával járt itt
Fantasztikus hely. Nagyon barátságos a kiszolgálás és rendkívül finomak az ételek! Minden nagyon ízlett nekünk - grillfűszeres csirkemell salátával, bőrén sült lazac grillzöldségekkel és jázmin rizzsel, négysajtszószos gnocchi, almáspite - és az árak, bár nem alacsonyak, de ilyen minőségért teljesen vállalhatóak. Visszatérünk még szerintem!
Kiváló 2014. augusztus 16.a párjával járt itt
Kellemes, hangulatos hely, finom ételek! A kiszolgálás gyors és kedves! Teljesen meg voltunk elégedve. Mi nem veszprémiek vagyunk, így most jártunk ott először és véletlenül botlottunk ebbe az étterembe. Nagyon meleg volt, de az étterem teraszán a fák és a napernyők alatt egy remek ebédet fogyaszthattunk el. Köszönjük szépen!
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet. Hangulatos, nagyon jó helyen van, a Vár lábánál. Az ételek nagyon finomak, gusztusosan vannak tálalva. Többször ettem már náluk Gnocchit, különböző módon elkészítve, sosem csalódtam, nagyon ízlett minden ízben. És az a Panna Cotta desszertként, már kinézetre is egy remekmű volt.
Elefánt Étterem Veszprém - Étel/italElefánt Étterem Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2014. május 20.családjával járt itt
Röviden és tömören:szuper! Az Óváros tér szíveben a Vár lábánál egy hangulatos kis étteremre leltünk,tavasszal gyönyörű virágokkal borított teraszán nagyon finomat ebédeltünk,gyors és kedves kiszolgálással! Az ételek finomak és bőségesek voltak. Délután megkóstoltuk finom és díszes fagylatjukat is, amivel szintén nagyon meg voltunk elégedve.