Erdei Étterem Veszprém

Ez a hely megszűnt!
a 92 veszprémi étterem közül

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erdei Étterem Veszprém vélemények

Átlagos 2014. március 19., kollégákkal járt itt
Egy céges kirándulás 2. napján hazafelé jöttünk be ide étkezni az egyik veszprémi kollégánk javaslatára, aki szerint ez az egyik legjobb étterem a városban. Az étterem az Állatkert bejárata mellett szép környezetben, távol a város forgalmától és zajától fekszik.
Kiváló 2013. július 26.gyerekekkel járt itt
Köszönjük a vendéglátást, a hétvégén voltunk ebédelni, hát ahányszor tehetem mindig benézek, mert végre olyan vadételt ettem ami megfizethető és felséges volt. Köszönöm a családom nevében is! Fantasztikus környezet, fantasztikus emberekkel. . . :-) Köszönjük,hogy itt lehettünk, nagyon jó volt.