Fricska Veszprém

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Fricska Veszprém
8200 Veszprém, Miklós u. 10.

Fricska Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fricska Veszprém vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Sok fórumon szidják a helyet, de első benyomásra ez teljesen alaptalannak tűnik. Gyönyörű helyen van, hangulatos és igen valóban forgalmas. A kiszolgálás gyors volt és kedved. A hambugerek nem a hagyományos büfés hambik, de ízlett mindkettőnknek. Ami talán hátrányos, hogy odakinn az asztaloknál nem volt árnyék, így a tűző napon rendelni és elfogyasztani egy ebédet, lehet nem mindig kellemes.
Balatonfüred

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem a "gyorsan bekapok egy hamburgert" hely. Egyrészt mert felkapott a hely és sokat kell várni (akár 30-60 perc) és mert jócskán kétmarkos méretűek a burgerek és a pocaknak hívott óriás zsömlék. Minden más étel is nagy adag, ízlésesen tálalt, ízesen készített. A hely család-, gyerek-, állatbarát retro/romkocsma vonal a bájos patak partján, szalmabálával, kiülős pokróccal, sörpadokkal és bent a szedett-vedett bútorokkal.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Hangulatos hely ,kedves kiszolgálás. A marhával töltött pocakot szerettem volna megkóstolni, de elfogyott a marhahúsuk... marad a malac és a szárnyas. Ilyen árkategóriájú helyen elvárná az ember ,hogy legyen minden a nem túl hosszú étlapon. Nagyon finom volt a házi készítésű burgonya chips, amit nagy édi pöttyös bögrében szolgálnak fel.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal az idei "évfordulós kirándulás" (május 9-én, a 9. évet ünnepeltük) :) helyszínéül Veszprém gyönyörű városát választottuk. A kikapcsolódás - több szempontból is - várakozásunkon felülinek bizonyult. Egy remek vásári ( Gizella napok ) forgatagba cseppentünk, szenzációs kézműves termékek hadai közé.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
Tavaly ősszel fedeztük fel ezt a hangulatos kis bisztrót és itt töltöttük életünk első "randiját" a Szerelmemmel. Szörnyű hideg volt azon az estén, ezért kifejezetten jól esett beülni a melegre. A hátsó traktusban foglaltunk helyet, amely kiválóan alkalmas egy meghitt nyugodt beszélgetéshez, míg a nyitottabb részen, akár egy nagyobb baráti társaság is elfér.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Egy barátnőmmel látogattuk meg ezt az éttermet,Ő már többször is járt ott. Aminek a legjobban örültem,végre egy kutyabarát hely. . . . Kedves a személyzet,jó a hangulat,a gyerekek kifejezetten örülnek a kisállatoknak,amiket ott simogatni,fotózni lehet :)
Az árak elfogadhatóak. Baráti társaságnak,családosoknak egyaránt ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermekeknek meglepetés bekészítéssel, wellness részleg használattal, állatkerti belépővel, parkolással
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
7 nap/6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balaton Best Carddal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.26.
Hotel Villa Classica
Pápa
3 nap/2 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness- és fitnesz részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel, szobai bekészítéssel, biliárd, darts, kártya- és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2017.08.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
7 nap/6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sétahajózással, zenés esttel, gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.21.
Hideaway Premium Apartments Siófok
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy reggelis ellátással, medence, játszótér és szalonnasütő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.26. - 2017.06.25.
Hotel Família Balatonboglár
Balatonboglár
3 nap/2 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Wellamarin Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
WellaKáció (1 éjtől)
Siófoki családi nyaralás a főszezonban (min. 2 éj)
Balatoni vakáció (min. 4 éj)

Fricska VeszprémX