Fricska Veszprém
8200 Veszprém, Miklós u. 10.

Fricska Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fricska Veszprém vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26.
Szeptember elején, felnőtt lányommal töltöttünk egy kellemes, napos délutánt a Fricska szabadtéri részén. Ez egy különleges, varázslatos hely, szerintem a legszebb Veszprémben (évtizedek óta itt lakunk, van viszonyítási alapom). Felnőttek, gyerekek, kutyák remekül érezhetik itt magukat, a Séd patak völgyében, a Fricskában.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Veszprémet imádom ,szivem csücske a Séd patak völgye így nem lehetett kihagyni őket sem. A kiváncsiság és korgó gyomor nagy Ur ám. Már tavaly kineztem magamnak mikor még csak készülödött a hely hogy ide majd elnezek -Hát elnéztem/tünk nyáron. Jo idő volt ,forróság junisban,sok ember ,kevés asztal ,még kevesebb napernyő. Sebaj kemények vagyunk, mit nekünk forróság.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Remek szeme volt annak, aki ide megálmodta ezt a Fricskát. Veszprém felújított Séd parti sétánya , a széppé varázsolt Vár szemet gyönyörködtető, gazdag turista program. . . . és ebből a Fricskából minderre rálátunk, miközben várakozunk a megrendelt ételre. Választhatjuk a patakba telepített asztalt is , ha járkálástól fáradt lábainkba vízbe lógatva szeretnénk új erőt kapni.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Sok fórumon szidják a helyet, de első benyomásra ez teljesen alaptalannak tűnik. Gyönyörű helyen van, hangulatos és igen valóban forgalmas. A kiszolgálás gyors volt és kedved. A hambugerek nem a hagyományos büfés hambik, de ízlett mindkettőnknek. Ami talán hátrányos, hogy odakinn az asztaloknál nem volt árnyék, így a tűző napon rendelni és elfogyasztani egy ebédet, lehet nem mindig kellemes.
Balatonfüred

2016. júliusban járt itt
Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez nem a "gyorsan bekapok egy hamburgert" hely. Egyrészt mert felkapott a hely és sokat kell várni (akár 30-60 perc) és mert jócskán kétmarkos méretűek a burgerek és a pocaknak hívott óriás zsömlék. Minden más étel is nagy adag, ízlésesen tálalt, ízesen készített. A hely család-, gyerek-, állatbarát retro/romkocsma vonal a bájos patak partján, szalmabálával, kiülős pokróccal, sörpadokkal és bent a szedett-vedett bútorokkal.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Hangulatos hely ,kedves kiszolgálás. A marhával töltött pocakot szerettem volna megkóstolni, de elfogyott a marhahúsuk... marad a malac és a szárnyas. Ilyen árkategóriájú helyen elvárná az ember ,hogy legyen minden a nem túl hosszú étlapon. Nagyon finom volt a házi készítésű burgonya chips, amit nagy édi pöttyös bögrében szolgálnak fel.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal az idei "évfordulós kirándulás" (május 9-én, a 9. évet ünnepeltük) :) helyszínéül Veszprém gyönyörű városát választottuk. A kikapcsolódás - több szempontból is - várakozásunkon felülinek bizonyult. Egy remek vásári ( Gizella napok ) forgatagba cseppentünk, szenzációs kézműves termékek hadai közé.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
Tavaly ősszel fedeztük fel ezt a hangulatos kis bisztrót és itt töltöttük életünk első "randiját" a Szerelmemmel. Szörnyű hideg volt azon az estén, ezért kifejezetten jól esett beülni a melegre. A hátsó traktusban foglaltunk helyet, amely kiválóan alkalmas egy meghitt nyugodt beszélgetéshez, míg a nyitottabb részen, akár egy nagyobb baráti társaság is elfér.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 2.
Egy barátnőmmel látogattuk meg ezt az éttermet,Ő már többször is járt ott. Aminek a legjobban örültem,végre egy kutyabarát hely. . . . Kedves a személyzet,jó a hangulat,a gyerekek kifejezetten örülnek a kisállatoknak,amiket ott simogatni,fotózni lehet :)
Az árak elfogadhatóak. Baráti társaságnak,családosoknak egyaránt ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.09.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, sztárfellépőkkel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekanimációval
2017.12.29. - 2018.01.02.
Hotel Villa Classica
Pápa
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.18.
Thermal Hotel Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, egyszeri alkalommal levessel és tésztaétellel, wellness-részleg használattal, utalványokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.16. - 2018.03.14.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
1-7 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal
2017.11.05. - 2017.12.23.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ünnepi szauna szeánszokkal, internet elérhetőséggel
2017.12.26. - 2017.12.29.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, hintózással, bowlingpálya és biliárd használattal, masszázzsal, kincskereső túrával
2017.01.01. - 2017.12.30.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2-3 éjszaka 23.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyermek animációval, játszószoba használattal
2017.12.23. - 2017.12.27.

Szállodák Veszprém környékén
Hotel Wellamarin Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)
Siófoki téli szünet (min. 2 éj)

Fricska VeszprémX