Fricska Veszprém
8200 Veszprém, Miklós u. 10.

Fricska Veszprém a térképen

Szállások Veszprém városában
Wellness csomagok Veszprém városában

Fricska Veszprém vélemények

Mobilról küldte. | 2021. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 25.
Nagyon vártunk már, és szörnyen elrontották az új Fricska Burgert, ehetetlen. Nagyon remélem hogy vissza térnek a régi változathoz.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Egy hangulatos augusztusi nap jártunk itt a párommal. Sok jót hallottam a helyről, ezért is voltam kíváncsi rá. A hely környezetében és kialakításában nem csalódtunk, viszont a kiszolgálás átlagon aluli. A hely csodálatos környezetben van, s ezért nem kapott csak egy csillagot. Az asztalhoz leülve nem jött oda egy pincér sem.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A patak partján elhelyezett hangulatos asztaloknál tudtunk megebédelni. Párommal a hamburger - pulled pork szendvics vonalat kóstoltuk meg, és nem is kellett csalódnunk, mindkettő hozta a mai elvárható szintet. Aki szereti ezeket a szendvicseket, az bátran rendelhet magának, kísérőnek pedig a környékbeli sörfőzde kínálatából válasszon.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
Remek helyen van az étterem, kilátás a veszprémi várra, sziklák között, folyóparton. . . Az ételek szépen vannak tálalva, finomak is, bár kicsik az adagok. Egy jobb evőnek nem elég egy főétel, kell mellé leves vagy desszert, hogy jól lakjunk. Ár-érték arányban megfelelő (beleértem a hangulatot, tálalást stb.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délután szerettünk volna hamburgerezni 3an. Leültünk,10percig senki oda nem jött (ez mondjuk már korábban is előfordult,de akkor tele volt a hely,túlléptünk rajta,most viszont nem volt tele,sőt. . . ). Odamentem a hamburger pulthoz étlapért,ha már voltak olyan kedvesek,hogy lesz*rják a jelenlétünket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép a panoráma, tiszta, modern a berendezés, kicsi,
de hangulatos a hely. Főfogásból ill. a levesekből is 3-3 féle
közül lehet választani; nagyon finomak és ízletesen főznek.
Gusztusos a tálalás. Árban közép kategória, az adagok nem nagyok
Érdemes asztalt foglalni érkezés előtt!
Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki Veszprémben jár!

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember elején, felnőtt lányommal töltöttünk egy kellemes, napos délutánt a Fricska szabadtéri részén. Ez egy különleges, varázslatos hely, szerintem a legszebb Veszprémben (évtizedek óta itt lakunk, van viszonyítási alapom). Felnőttek, gyerekek, kutyák remekül érezhetik itt magukat, a Séd patak völgyében, a Fricskában.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Veszprémet imádom ,szivem csücske a Séd patak völgye így nem lehetett kihagyni őket sem. A kiváncsiság és korgó gyomor nagy Ur ám. Már tavaly kineztem magamnak mikor még csak készülödött a hely hogy ide majd elnezek -Hát elnéztem/tünk nyáron. Jo idő volt ,forróság junisban,sok ember ,kevés asztal ,még kevesebb napernyő. Sebaj kemények vagyunk, mit nekünk forróság.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Remek szeme volt annak, aki ide megálmodta ezt a Fricskát. Veszprém felújított Séd parti sétánya , a széppé varázsolt Vár szemet gyönyörködtető, gazdag turista program. . . . és ebből a Fricskából minderre rálátunk, miközben várakozunk a megrendelt ételre. Választhatjuk a patakba telepített asztalt is , ha járkálástól fáradt lábainkba vízbe lógatva szeretnénk új erőt kapni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Sok fórumon szidják a helyet, de első benyomásra ez teljesen alaptalannak tűnik. Gyönyörű helyen van, hangulatos és igen valóban forgalmas. A kiszolgálás gyors volt és kedved. A hambugerek nem a hagyományos büfés hambik, de ízlett mindkettőnknek. Ami talán hátrányos, hogy odakinn az asztaloknál nem volt árnyék, így a tűző napon rendelni és elfogyasztani egy ebédet, lehet nem mindig kellemes.

Legnépszerűbb csomagok Veszprémben és környékén
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.11.30.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.08.04. - 2021.08.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.06.25. - 2021.08.28.
Matild Country Hotel
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.21. - 2021.12.23.
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.038 - 20.790,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, ősparkkal a Balaton partján
2021.05.18. - 2021.12.31.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 15.400 - 28.047,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, heti két alkalommal zenés-táncos esttel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.09.02.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
Gasztro Élménybirtok
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.12.23.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázs és koktél utalvánnyal, parkolással
2021.06.01. - 2021.09.30.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éj éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.08.29. - 2021.10.16.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2021.05.10. - 2021.10.22.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 10.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék fagylalttal, wellness használattal, konditerem használattal, díjtalan kerékpárhasználattal, parkolással, Wifi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.31.

Szállodák Veszprém környékén
Holiday Hotel Csopak Veszprém
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Veszprém
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Nyári pihenés Füreden-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
SunGarden Vakáció (min. 2 éj)

Fricska VeszprémX