Fricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém
Fricska étteremlakás VeszprémFricska étteremlakás Veszprém

Fricska étteremlakás Veszprém bemutatkozása

Svéd völgyében a csörgedező patak mellett hangulatos házak és szépen gondozott parkok sorakoznak. Itt lelt otthonra a Fricska étteremlakás is, ahol a kedves vendéglátás és mesés környezet mellé mennyei falatok társulnak.
2017-ben elnyerték Magyarország Leghangulatosabb Teraszának címét.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Fricska étteremlakás Veszprém vélemények

Szörnyű 2023. május 20.gyerekekkel járt itt
Rip-off. 3 mini gyerekburgert és egy kancsó limonádét fogyasztottunk, 16. 200 ft (! ) fizettem érte. Tavaly is ettünk itt, ezért rutinból rendeltem étlap nélkül, azt hiszem, a gyerekburger amúgy nem is szerepel a normál étlapon. . . tehát rendeléskor nem néztem az árakat. (Én hibám. . . ) De erre nem számítottam azért.
Gyenge 2023. január 26.a párjával járt itt
Az ételek íztelenek, fantázia nélküliek voltak. Így a hely meglehetősen túlárazott!
Túlzsúfolt elhelyezés, az asztalok szorosan egymás mellett, a fogasról az asztalra lógnak a kabátok, előnytelen az elrendezés.
Jóval többet vártunk a híre alapján. Nem ajánlom, nagy csalódás volt,
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Átlagos 2022. szeptember 22.barátokkal járt itt
Voltunk itt a nyitáskor, mikor még alig ismert, igazi, kis hangulatos, családi étterem volt finom és korrekt árakkal. Nem volt egész Séd partot átölelő kiülő terasz és játszótér. Bent pár asztal, kellemes félhomály és ötletes dizájn. Majd miután felkapott és híres lett az "elit" körében, ismét megnéztük.
Fricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 29.a párjával járt itt
Hazafelé menet (Balaton felől közelítve )az autóban vezetés közben azon gondolkodunk hol együnk valamit ,épp Veszprém határához közelítettünk mikor a páron végre bedobott egy szuper ötletet. -Mi lenne ha a Séd parton megnéznénk a Fricskát? -Okes, mondom nézzük ,ugyis rég jártunk arra ,ugy 5 éve -de marha sokan lesznek nem baj?
Fricska étteremlakás Veszprém - Étel/italFricska étteremlakás Veszprém - Étel/italFricska étteremlakás Veszprém - Külső képFricska étteremlakás Veszprém - EgyébFricska étteremlakás Veszprém - Egyéb
Szörnyű 2022. augusztus 8.családjával járt itt
Szombaton voltunk ott heten köztük egy 5 éves gyermek. Helyet foglaltunk , de egy szék még kellett volna . Elő jött valaki azt mondta , hogy Andor hoz majd egy széket és felveszi majd a rendelést. Andor nem jött , eltelt kb. 15-20 perc és eljöttünk . Látszólag jónak tűnik a hely de csak látszólag. A külsőre sokat adtak a tartalom az szegényes .
Szörnyű 2022. július 30.barátokkal járt itt
Barátokkal álltunk meg egy kis édességet enni a Fricskában. Fagyit szerettünk volna, a kihozott étlapon szerepelt a fagylalt, de kérdésünkre a felszolgáló elmondta, hogy: "Ja az nincs. . . " Mi mondtuk, hogy de rajta van az étlapon, de hát ha nincs. Jó, akkor a napi Séfünk ajánlata alapján a Diósgubát választottuk vaníliasodóval 1690,-Ft áron.
Kiváló 2022. július 4.barátokkal járt itt
Korábban is imádtunk ide járni, idén meg főleg örülünk, mert az étterem megújult, sokkal több asztal van, napernyőkkel és az étlapjuk is jobb lett még a tavalyinál is. A környezet pazar. Elhelyezkedését tekintve a város, sőt a megye legjobb étterme, hiszen patak-parton vagyunk, sziklákkal, várral körülvéve.
Kiváló 2021. november 13.barátokkal járt itt
A várból lenézve a távolban megláttuk a Séd patakot, és az éttermet, s elhatároztuk, hogy kipróbáljuk. Pár nap múlva arra sétáltunk, és leültünk a gyönyörű környezetben ebédelni. Nagyon sokan voltak, ennek ellenére elég gyors volt a kiszolgálás. Az ételek finomak voltak, nekem az adag is megfelelt.
Szörnyű 2021. szeptember 27.barátokkal járt itt
A vendégre nem figyelnek. 15 perce kész volt a rendelésünk, mégsem hozta ki senki. A szakács 3x is csengetett már. Majdnem hidegen ért ki. Lett volna rá pedig idő személyzet. A tanyasi húslevesük ízetlen volt, visszaküldtük a kiszolgálás kritikán aluli, a pincér pökhendi, nagyképű volt.
Gyenge 2021. április 25.a párjával járt itt
Nagyon vártunk már, és szörnyen elrontották az új Fricska Burgert, ehetetlen. Nagyon remélem hogy vissza térnek a régi változathoz.
Fricska étteremlakás Veszprém - Étel/ital