Kínai Étterem Veszprém

étterem, gyorsétterem, ételbár, vendéglő
Kínai Étterem Veszprém
Kínai Étterem VeszprémKínai Étterem Veszprém
Kínai Étterem VeszprémKínai Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kínai Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2024. február 5.egyedül járt itt
Nagyon finom volt és a szőke ázsiai fiú pedig nagyon helyes!! Kedvesek a kiszolgálók és nagyon finom az étel egész nagy a választék! Szóval én meg vagyok vele elégedve sokat fogok még ide járni!
2021. október 29.a párjával járt itt
Nagy választék, finom, ízletes ételek, kedves kiszolgálás.
Szezámmagos csirkegombócot, hagymás csirkét, amerikai csirkét és zöldséges, gombás csirkét rendeltünk, krumplival. Mindegyik étel frissen sült és ízletes volt. Hiányolták a tojásos rizst és a krumpli lehetne kicsit ütősebb, nem hasáb, hanem mondjuk steak burgonya. Amúgy meg voltunk elégedve kiszolgáló hölgy kedves volt, "hagymási"
Gyenge 2019. február 28.egyedül járt itt
Úgy látszik csak én írok bírálatot erről e helyről. . . . Fél háromkor vetődtem ide. Az ajtón felirat hívja fel a figyelmet a kártyás fizetés lehetőségére. Kikértem kedvenc ételemet és felkértem a hölgyet a melegítésre. Be is tette vagy fél percre a mikróba. A pénztárnál jó nagy hangon közölték velem, hogy nem lehet kártyával fizetni.
Kínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - Külső képKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - BelsőKínai Étterem Veszprém - Étel/italKínai Étterem Veszprém - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 15.egyedül járt itt
Veszprém sétálóutcáján volt dolgom és kipróbáltam a frissen nyílt kínai éttermet. A meglehetősen ronda húszemeletes félemeletén található a hely, ahol hétfőn ebédidőben alig voltak. Kértem a meglehetősen morcos arcú kínai lányt, hogy tegye be a mikróba az ételemet - forrón szeretem, mindig ezt kérem.