Kokó Cukrászda Veszprém

cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház
Kokó Cukrászda Veszprém
Kokó Cukrászda VeszprémKokó Cukrászda Veszprém
Kokó Cukrászda VeszprémKokó Cukrászda Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kokó Cukrászda Veszprém vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 28.egyedül járt itt
Sokan járnak ide, de amikor csak betértem ide, mindig volt hely. Bármit is kértem, mindig nagyon szép és finom volt. Nagy a választék és nagyon tiszta a hely. A parkolás is megoldott volt minden esetben. A pultnál történő kiszolgálás a szokásos, probléma nem adódott. Az árak nem kifejezetten alacsonyak, viszont, ha nem naponta járunk ide, nem vészes. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. február 10.a párjával járt itt
A veszprémi Kokó cukrászdában mindig találkozunk valami újdonsággal. Most például azzal büszkélkednek - tegyük hozzá: jogosan - hogy egyik cukrászuk komoly elismerést kapott egy csokiból készült életnagyságú királyi mellszobráért. Az árak meglehetősen húzósak - gondolok itt a 12 ezer forintos marcipános gesztenyetortára.
Kokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - MosdóKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - Étlap/itallapKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. november 21.gyerekekkel járt itt
Amikor Veszprémbe látogatunk, rendszeresen itt kávézunk. A megújult részben, a galérián tágas, szép helyen lehet kávézni, teázni vagy akár reggelizni is. Rendkívül kedves a kiszolgálás, és nagyon finom a kávé. Filter kávét is készítenek. A süteményeik nagyon finomak, és változatos a kínálat.
Kiváló 2017. január 15.a párjával járt itt
Az átalakítás után többszörösére emelkedett az asztalok száma a veszprémi Kokó cukrászdában. A három szintes épületben alul van az eladótér, ahonnét egy elegáns csigalépcső visz fel az emeletre. Nem kell aggódnunk, hogy lecsúszik a tálcánkról a magas fagyikehely, hiszen a finoman gumírozott tálcán ez kizárt.
Kiváló 2015. március 3.a párjával járt itt
Veszprémben átutazóban igaz, de a legjobb kávék és sütemények itt vannak állítom. Isteni forró a macchiato, a citromos süti pedig lehengerlő és nem is drága. A kiszolgálás gyors és pontos, illetve nagyon kedvesek, mert épp hideg volt és a hölgy azon kívül, hogy ajánlott is forró italt kétszer visszajött mert épp a pulóveremmel birkóztam. Tényleg csak ajánlható és nagyon tuti a design.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 27.családjával járt itt
Nem először voltunk itt. Szép hely, de semmi különös. A sütik olyan kicsik, hogy nagyító kellene hozzájuk. Kiszolgálás maga az őskáosz, pedig alig volt valaki. Abszolút pozitív, hogy itt végre sikerült megkóstolni az idei országtortákat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 23.a párjával járt itt
Habár nem kifejezetten városnézés vagy étterem-látogatás céljából utaztunk ide, nem bántam meg, hogy ezt a várost választottam vizsgahelyszínemül. A környék és a helység gyönyörű, mindenkinek érdemes legalább egyszer ellátogatnia ide! A szakmai nyelvvizsgának helyt adó középiskola mellett a lakótelepen megbújva találtunk rá erre a kedves kis cukrászdára.
Kokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - Étel/italKokó Cukrászda Veszprém - BelsőKokó Cukrászda Veszprém - Külső kép